Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 12 kg, Dubina: 64 cm, Inverter, En. klasa: A
Maloprodajna cijena: 811.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
649.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Tip | Samostalna mašina za pranje veša |
| Proizvođač | Hisense |
| Model | WF5S1245BW |
| Broj programa pranja | 19 programa |
| Brzina centrifuge | 1400 / 1400 / 1400 |
| Dječija sigurnosna zaštita | Ne |
| Funkcije | 15˚CnStemTech - parni generator |
| Inverter motor | Ne |
| Kapacitet pranja | 12 kg |
| Klasa pranja | A |
| Nivo buke | 72 dB(A)re1pW |
| Potrošnja energije po ciklusu | 0,54 kWh |
| Potrošnja vode po ciklusu | 53 l |
| Programi za pranje | Pamuk, Šaren i osetljiv veš, Vuna, Brzo pranje - QuickWash, Sport, Mix |
| Boja | Bijela boja |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 59,5 × 84,5 × 64 cm |
| Težina | 73 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 21.21EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Beko Beko B7WFU 69418 WBE Mašina za pranje veša - veš mašina kapaciteta 9 kg sa brojem obrtaja od 1400 rpm
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 12 kg, Dubina: 64 cm, Inverter, En. klasa: A
Beko BM1WFSU36233WB Mašina za pranje veša-6kg - veš mašina kapaciteta 6 kg sa brojem obrtaja od 1200 rpm.
Kapacitet: 9 kg, Broj obrtaja centrifuge: 1400 obr/min, Inverter motor, Nivo buke: 72 dB
Kapacitet 9 kg Broj obrtaja 1200 rpm Energetska klasa C (A+++ - 10%)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana