Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Kapacitet: 9 kg, Broj obrtaja centrifuge: 1400 obr/min, Inverter motor, Nivo buke: 72 dB
Maloprodajna cijena: 581.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
465.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Kapacitet | 9 kg |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obr/min |
| Inverter motor | Da |
| Direct Drive Motor | Ne |
| Energetski razred | A (1.3.2021.) |
| Wi-Fi | Da |
| Funkcije i karakteristike | StemTech parni generator Zvučni signal SterilTub antibakterijski program Tihi rad SuperSilent AdaptTech pranje: Inteligentni sistem pamćenja Zaštita za decu sigurnosno zaključavanje odabranog programa Kontrola stabilnosti (SCS) Wi-Fi upravljanje: Integrisano ConnectLife aplikacija Vrsta ekrana: Elektronsko upravljanje sa LED ekranom Hladno pranje: sa dugmetom Personalizovana podešavanja za sve programe |
| Slim | Ne |
| Programi | Pamuk Mix sintetika Vuna/Ručno pranje |
| Potrošnja vode | 43 l po ciklusu |
| Potrošnja električne energije | 41 kWh kroz 100 ciklusa |
| Nivo buke | 72 dB |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 60 x 85 x 54 cm |
| Masa (Neto) | 61.6 kg |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 64 x 89 x 62.7 cm Težina pakovanja: 62.8 kg |
| Automatsko doziranje deterdženta | Da |
| Smjer otvaranja vrata | Lijevo |
Plaćanje na rate
Rata već od: 15.20EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 12 kg, Dubina: 64 cm, Inverter, En. klasa: A
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 8 kg, Dubina: 55 cm, En. klasa: A
Kapacitete 7kg,Broj okretaja 1200,Inverter motor,Bijela vrata, Energetski razred: E, Dimenzije (š/v/d): 59.5 x 85 x 48 cm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana