Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 12 kg, Dubina: 64 cm, Inverter, En. klasa: A
Maloprodajna cijena: 778.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
623.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Opis proizvoda: | • Al Super Wash automatski usklađuje savršen ciklus pranja za vaš veš tako što meri i detektuje opterećenje. • Daljinska kontrola mašine uz pomoć ConnectLife aplikacije. • Automatski odabir precizne doze deterdženta ili omekšivača u skladu sa težinom odeće. • Odabirom vrste tkanine, boje, nivoa zaprljanosti i karakteristika materijala, mašina za pranje veša će oprati odeću savršenom kombinacijom prave temperature, vremena i vode. |
| Kapacitet: | 12 kg |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge: | 1400 obr/min |
| Inverter motor: | Da |
| Energetski razred: | A (1.3.2021.) |
| Smer otvaranja vrata: | Levo |
| Automatsko doziranje deterdženta: | Da |
| Odloženi start/kraj: | Da |
| Brzi program: | do 45 min |
| Funkcije i karakteristike: | • Wi-Fi upravljanje • Odložen kraj • ConnectLife • Podešavanje kraja pranja • Čuvanje ličnih podešavanja • Dodavanje odeće • Extra rinsing • Brzo pranje • Visok nivo vode • Podešavanje temperature • Mogućnost isključivanja centrifuge • Pretpranje • Potpuni Aqua STOP • Zaštita od poplave • Sigurnosno zaključavanje |
| Boja: | Bela |
| Programi: | Osnovni programi: Pamuk Šaren i osetljiv veš Vuna Sport Mix Farmerke Everyday wash Posebni programi: Antialergijski program Baby Care Automatski program Quick Wash Košulje Posteljina i ostali veliki predmeti Eco 40–60 Svila / Osjetljivo Dark Wash MyFavorite AI Super wash funkcija Speed 39' Dodatni programi pranja: Ceđenje Drum Clean Ispiranje/Ceđenje |
| Potrošnja vode: | 47 l |
| Potrošnja električne energije: | 43 kWh kroz 100 ciklusa |
| Nivo buke: | 70 dB |
| Dimenzije (ŠxVxD): | 59.5 x 84.5 x 64 cm |
| Masa (Neto): | 77 kg |
| Pakovanje: | Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 65 x 89 x 71 kg Težina pakovanja: 80 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 20.36EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 9 kg, Dubina: 54 cm, Inverter, En. klasa: B
Beko mašina za pranje veša 7 kg , Tip kontrole: Programator, Display: Da, Tajmer: Da, Kapacitet mašine: 7 kg, Broj standardnih programa: 15
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 10 kg, Dubina: 58 cm, En. klasa: A, inverter
Energetski razred: B, Kapacitet pranja: 6 kg, Širina proizvoda: 600 mm, Visina proizvoda: 850 mm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana