Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Beko Beko B7WFU 69418 WBE Mašina za pranje veša - veš mašina kapaciteta 9 kg sa brojem obrtaja od 1400 rpm
Maloprodajna cijena: 811.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
648.90 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Beko B7WFU69418WB ES je samostojeća veš mašina iz bPRO 700 serije, kapaciteta 9 kg i maksimalne brzine centrifuge od 1400 o/min. Opremljena je ProSmart™ Inverter motorom, SteamCure tehnologijom pare sa Refreshment funkcijom i AquaTech™ sistemom za nježnije i efikasnije pranje. Uz digitalni displej, HomeWhiz® bežično povezivanje i veliki broj programa, ovaj model predstavlja odlično rješenje za savremeno domaćinstvo.
| Tip uređaja: | Samostojeća veš mašina |
| Model: | B7WFU69418WB ES |
| Serija proizvoda: | bPRO 700 |
| Kapacitet pranja: | 9 kg |
| Klasa energetske efikasnosti: | A |
| Maksimalna brzina centrifuge: | 1400 rpm |
| Nivo buke tokom centrifuge: | 75 dBA |
| Klasa buke pri centrifugi: | B |
| Vrsta displeja: | Digitalni displej |
| Boja: | Bela |
| Vrsta konstrukcije: | Samostojeća |
| HomeWhiz® povezivanje: | Bežično |
| Program za preuzimanje 1: | Program za miješani veš |
| Program za preuzimanje 2: | Towel |
| Program za preuzimanje 3: | Program za zavjese |
| Program za preuzimanje 4: | Duvet / DownWear |
| Program za preuzimanje 5: | Program za donji veš |
| Broj programa: | 15 |
| Program 1: | Pamuk |
| Program 2: | Eco 40-60 |
| Program 3: | Sintetika |
| Program 4: | Dnevni ekspres / Ekspres super kratki 14 min |
| Program 5: | Delicates / Wool / HandWash |
| Program 6: | DarkWash / Jeans |
| Program 7: | Programi za preuzimanje |
| Program 8: | Centrifuga i cijeđenje |
| Program 9: | Ispiranje |
| Program 10: | Čišćenje bubnja |
| Program 11: | Zimska / sportska odjeća |
| Program 12: | Higijena+ |
| Program 13: | Košulje |
| Program 14: | SteamTherapy® |
| Program 15: | CoolClean™ |
| Funkcija 1: | Fast / Intensive |
| Funkcija 2: | Para |
| Funkcija 3: | WaterMode (Water Saving / Extra Rinse) |
| Pod-funkcija 2: | Soaking |
| Pod-funkcija 3: | Prewash |
| Pod-funkcija 4: | Bežično |
| Pod-funkcija 6: | Anticrease+ |
| Motor: | ProSmart™ Inverter Motor |
| AquaTech™: | Da |
| Tehnologija pare: | SteamCure with Refreshment |
| OptiSense®: | Da |
| AquaWave®: | Da |
| Osvjetljenje u bubnju: | Da |
| XL vrata: | Da |
| Materijal bubnja: | Nerđajući čelik |
| Napon: | 230 V |
| Frekvencija: | 50 Hz |
| Potrošnja vode: | 43 l |
| Potrošnja energije: | 24 kWh |
| Visina: | 84.5 cm |
| Širina: | 60 cm |
| Dubina: | 58 cm |
| Težina: | 74 kg |
| Visina ambalaže: | 88.5 cm |
| Širina ambalaže: | 65 cm |
| Dubina ambalaže: | 60 cm |
| Težina upakovanog uređaja: | 75 kg |
| Dječija sigurnosna zaštita: | Da |
| Zaštita od prelivanja: | Da |
| Kontrola neravnomjerno raspoređenog veša: | Da |
| Automatsko prilagođavanje količine vode: | Da |
Plaćanje na rate
Rata već od: 21.21EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 9 kg, Dubina: 54.5 cm, Inverter, En. klasa: A
Obrtaji centrifuge: 1400 obr/min, Kapacitet: 12 kg, Dubina: 64 cm, Inverter, En. klasa: A
Obrtaji centrifuge: 1000 obr/min, Kapacitet: 6 kg, Dubina: 60 cm, En. klasa: C
Beko BM3WFSU37213WPBB mašina za pranje veša - 7kg - veš mašina kapaciteta 7 kg sa brojem obrtaja od 1200 rpm.
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana