Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ulazni napon AC adaptera: 110 - 230 V, Broj ugrađenih zvučnika: 2
Maloprodajna cijena: 261.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
209.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Boja proizvoda | Bronza |
| Nominalne brzine | 33 1/34578 okretaja u minuti |
| Podržani radio opsezi | PrijepodneFM |
| Reprodukcija MP3 datoteka | Da |
| Kasetofon | Da |
Portovi i interfejsi
| Količina USB portova | 1 |
| USB verzija | 2.0 |
| Izlazi za slušalice | 1 |
Prikaz
| Ugrađeni ekran | Da |
| Vrsta prikaza | LCD |
Zvučnici
| Broj govornika | 2 |
| Nazivna efektivna snaga | 5 W |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
Moć
| Ulazni napon AC adaptera | 110 - 230 V |
| Frekvencija AC adaptera | 50/60 Hz |
Težina i dimenzije
| Težina | 8,5 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.83EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DENVER VPL-120BR gramofon, Retro dizajn, Višestruke brzine reprodukcije, Prijenosni dizajn kofera, Ugrađeni zvučnici, Phono izlaz, Auto-stop ručica
Snaga: 2 x 10 W, Bluetooth: Ne, Brzine: 33 1/3, 45, 78 o/min
Ulazni napon AC adaptera: 110 - 230 V, Broj ugrađenih zvučnika: 2
DENVER VPL-120 Black gramofon, Retro dizajn, Višestruke brzine reprodukcije, Prijenosni dizajn kofera, Ugrađeni zvučnici, Phono izlaz, Auto-stop ručic...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana