Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Snaga: 2 x 10 W, Bluetooth: Ne, Brzine: 33 1/3, 45, 78 o/min
Maloprodajna cijena: 87.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
70.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Tip | Gramofon |
| Boja | Plava |
| Brzine | 33 1/3, 45, 78 o/min |
| Snaga | 2 x 10 W |
| Bluetooth | Ne |
| RCA | Da |
| USB | Da |
| AUX | Da |
| Karakteristike | Autostop Ugrađeni zvučnici Izlazna snaga zvučnika RMS: 2 x 1 W |
| Dimenzije | 35 x 10.5 x 25 cm |
| Masa | 3 kg |
| Priključci | 1 x USB Type-B 1 x AUX ulaz 1 x RCA izlaz |
| Obim isporuke | Gramofon CD sa softverom |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.29EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Snaga: 2 x 10 W, Bluetooth: Ne, Brzine: 33 1/3, 45, 78 o/min
DENVER VPL-120 Black gramofon, Retro dizajn, Višestruke brzine reprodukcije, Prijenosni dizajn kofera, Ugrađeni zvučnici, Phono izlaz, Auto-stop ručic...
DENVER VPL-120 Red gramofon, Retro dizajn, Višestruke brzine reprodukcije, Prijenosni dizajn kofera, Ugrađeni zvučnici, Phono izlaz, Auto-stop ručica
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana