Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 551.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
441.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Beko aparat za espresso kafu u zrnu
| Naziv: | Aparat za espresso kafu |
| Boja: | Crna/Inox |
| Led displej: | Da |
| Pumpa-pristisak: | 19 bar |
| Dugme za odabir vrste espresa: | Jak / Slab |
| Odabir veličine šolje: | Da |
| Rezervoar za vodu koji se može ukloniti: | 2 lit |
| Nastavci za pjenu: | Da |
| Prilagođavanje krupnoće mljevenja: | Da, kroz 13 nivoa |
| Prilagodljiva visina lijevka: | Da, za tri veličine šolje |
| Grijač za šolju: | Da |
| Funkcija samočišćenja: | Da |
| Memorisanje količine kafe: | Da |
| Posuda za kafu u zrnu za espreso: | Da |
| Nastavak za mliječnu pjenu: | Da |
| Eco režim rada: | Da |
| Nastavak za mliječnu pjenu: | Da |
| Snaga: | 1350 W |
| Način rada: | Struja |
| Dimenzija VxŠxD: | 32 x 41 x 18.6cm |
| Težina: | 7.91kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 14.41EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Mini Me automatski aparat za espresso kavu na kapsule savršeno će pristajati vašem stilu zahvaljujući modernom dizajnu.
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana