Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Aparat za espresso kafu
Maloprodajna cijena: 158.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
127.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Beko aparat za espresso
| Naziv: | Aparat za espresso |
| Boja: | Crna |
| Pumpa: | 15 bara |
| Vrsta kafe: | Slaba / Srednja / Jaka |
| Odabir veličine šolje: | Da |
| Rezervoar za vodu: | 1.1 lit |
| Nastavci za pjenu: | Da |
| Podešavanje temperature/Cup warmer: | Da |
| Zapremina posude za kapanje: | do 0,2 lit. |
| Vrijeme zagrijavanja: | <55s |
| Količina kafe; | Espresso: 30-55 ml Dupla: 65-95 ml |
| Snaga: | 1376-1628 W |
| Način rada: | Struja |
| Dimenzija VxŠxD: | 31,5 x 19,2 x 32 cm |
| Težina: | 3.71 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.15EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Krups Nescafé Dolce Gusto Piccolo XS aparat za kafu (KP1A3AF0)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana