XRT EUROPOWER AC adapter za laptop univerzalni 90W 19V 4.74A XRT90-190-4740TA
AC adapter za notebook univerzalni 90W 19V 4.74A XRT90-190-4740TA
Maloprodajna cijena: 23.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
UtičnicaAC (šuko)
Snaga90W
Voltaža19V
Amperaža4.74A