Samsung QE50Q7FAAUXXH QLED TV 50", Q4 AI procesor, Vision AI Smart, Quantum Dot, Q-Symphony
Samsung QE50Q7FAAUXXH QLED TV 50inča, Q4 AI procesor, Vision AI Smart, Quantum Dot, Q-Symphony
Maloprodajna cijena: 623.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Cijena za jednokratno plaćanje
Informacije o proizvodu
EkranDijagonala ekrana: 55"
Rezolucija: 4K Ultra HD 3840 x 2160
Tip ekrana: QLED
Osvežavanje ekrana: 50 Hz
Smart funkcijeOperativni sistem: Tizen OS
VideoTip digitalnog tjunera: DVB-T2/C/S2
HDR: Quantum HDR, HDR10+
Procesor za sliku: NQ4 AI Procesor
Slika: Filmmaker režim
AudioIzlazna snaga zvučnika: 20 W
OTS Lite
Q-Symphony
Adaptive Sound
Priključci / SlotoviHDMI priključak: 3
USB 2.0 priključak: 1
2 x RF ulaz
CI+ Slot
Wi-Fi 5
Bluetooth 5.3
LAN priključak
Dodatne funkcijeArt Store
Embeded POP
EPG
IP Control
Gaming:
ALLM (automatski režim niskog kašnjenja)
Game Motion Plus
Super Ultra Wide Game View
MiniMap Zoom
HGiG
AI Auto Game Mode
Fizičke karakteristikeVESA dimenzije: 200 x 200
Dimenzije bez postolja: 1120.3 x 647 x 60 mm
Dimenzije sa postoljem: 1120.3 x 694 x 237 mm