Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 267.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 71.20EUR
213.80
EUR
285.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Grundig Televizor 40"
| Veličina ekrana: | 40" |
| Dijagonala: | 100 cm |
| Rezolucija: | 1920x1080 px FullHD |
| Pozadinsko osvjetljenje: | |
| Osvježavanje slike: | 50Hz |
| Smart TV: | Da |
| Operativni sistem: | GoogleTV |
| Android: | / |
| Procesor: | Quad Core |
| USB snimanje: | / |
| Teleteks: | / |
| Bluetooth: | Da |
| Automatski nivo glasnoće: | Da |
| Hotel mode: | / |
| Child lock/Roditeljsko zaključavanje: | Da |
| 3D funkcija: | / |
| Netflix: | / |
| HBB TV: | / |
| Digitalni signal: | DVB-T2/C/S2 |
| Formati: | |
| Tehnologije: |
| Formati: | |
| Zvučnici: | 2x8/16W (R/L) |
| Tehnologije: | Magic Fidelity Izvanredno zvučno iskustvo Doživite filmove, serije i omiljene sadržaje u potpuno novoj zvučnoj dimenziji! Inovativni zvučni sistem Magic Fidelity donosi kristalno jasan zvuk, čak i najtiši tonovi su perfektno razumljivi, dok duboki basovi sa niskotoncem stvaraju impresivan zvučni doživljaj. Otkrijte snagu i jasnoću zvuka koji vas potpuno uvlači u radnju – Magic Fidelity, zvuk koji očarava! |
| Automatski nivo glasnoće: | Da |
| HDMI ARC/CEC: | Da |
| Tip digitalne povezanosti visoke definicije koji istovremeno prenosi i sliku i zvuk. | |
| USB 2.0: | |
| USB 3.0: | |
| SCART: | |
| CI+plus slot: | Da |
| Slot za smart karticu koja se koristi za dešifrovanje programa koji se plaćaju (nije uključeno). | |
| VGA za PC: |
| Energetska efikasnost: | E |
| Potrošnja: | 34 kwh/1000h |
| Montiranje na zid VESA: | 200x100mm |
| Pakovanje (ŠxVxD): | 1001 x 637 x 158 mm |
| Dimenzije (ŠxVxD): | 897,4 x 567,6 x 205,1 mm |
| Daljinski: | ND1 (Bluetooth+Voice) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.99EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung UE85U8072FUXXH LED TV 85inča ultra HD, Smart TV, Crystal Processor 4K, Metal Stream dizajn
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana