Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
HISENSE 85 inča 85E7Q PRO QLED 4K UHD Smart TV
Maloprodajna cijena: 1723.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1379.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Energetska klasa | E |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 85 inča (216cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) |
| Tip ekrana | QLED |
| Nativni kontrast | 3.800:1 |
| Osvežavanje | 144Hz |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni vertikalni, 178 stepeni horizontalni |
| Ostalo | Smanjivanje MPEG šuma, HDR, HLG, Dolby Vision, Wide Color Gamut, HDR10, Quantum Dot tehnologija, HDR10+ Adaptive, 4K HDR Immersive, HDR10+ decoding, MEMC, Odziv 6ms |
| Video | |
| Digitalni signal | DVB-T, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Formati | AVI, MKV, MOV, MPEG, MP4, WMV, FLV, TS, HEVC, AVC, WebM |
| Tehnologije | AI 4K Upscaling |
| Audio | |
| Formati | AAC, MP3, WMA, WAV, FLAC, OPUS, MPEG |
| Snaga zvučnika | 2x 15W |
| Tehnologije | Equalizer, Dolby Atmos, DTS Virtual:X decoding, EzPlay, Hi-Concerto, TV režim |
| Priključci / Slotovi | |
| Antenski | 2x RF tip |
| HDMI ulaz | 4 |
| Analogni video ulazi | AV |
| Audio izlaz | 3.5mm, 1x S/PDIF |
| Audio ulaz | 1 x audio (L/D) ulaz |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Ostali priključci/Slotovi | RJ-45 (Ethernet LAN), CI+ 2.0 |
| Dodatne funkcije | |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Opis bežične veze | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G |
| Operativni sistem | VIDAA Smart OS |
| Dodatne funkcije | Deljenje ekrana |
| Upravljanje | Izdavanje glasovnih komandi |
| Ostalo | Roditeljska kontrola |
| Fizičke karakteristike | |
| Montiranje na zid | VESA 600mm x 400mm |
| Masa | 35.8kg (sa postoljem) |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 1.892mm x 1.189mm x 450mm |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija |
Plaćanje na rate
Rata već od: 45.07EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung QE55Q7FAAUXXH QLED TV 55inča, Q4 AI procesor, Vision AI Smart, Quantum Dot, Q-Symphony
43" Full HD 1920 x 1080px, DVB-T2 H.265 HEVC / 264 / DVB-S2 / DVB-TMPEG4, ATV, USB PVR, E En. klasa, RF Antena, F Sat Antena, 3xHDMI, CI+Slot, RCA AV...
Samsung UE43U7022FKXXH LED TV 43" ultra HD, smart TV, Crystal processor 4K, MetalStream dizajn
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana