Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 488.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 97.60EUR
390.40
EUR
488.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Grundig Televizor 50GIQ8950B
| Veličina ekrana: | 50" |
| Dijagonala: | 126 cm |
| Rezolucija: | 4K Ultra HD |
| Pozadinsko osvjetljenje: | QLED LCD |
| Osvježavanje slike: | 60 Hz |
| Smart TV: | Da (Google TV) |
| USB snimanje: | - |
| Teletekst: | Da |
| Bluetooth: | Da |
| Hotel mode: | - |
| Child lock: | - |
| 3D funkcija: | Ne |
| Digitalni signal: | DVB-T2/C/S2 |
| Formati: | HEVC/H.265 |
| Tehnologije: | Dolby Digital, Dolby Atmos, HDR, HDR10+, Micro Dimming |
| Zvučnici: | 2 x 10/20 W (nominal/music power, L/R) |
| Tehnologije: | Magic Fidelity |
| HDMI 2.1: | 3 |
| Podržava ARC/eARC i HDMI CEC | |
| USB: | 2 |
| SCART: | - |
| CI+ slot: | 1 |
| VGA za PC: | - |
| Ethernet: | Da |
| WiFi: | Da |
| Energetska efikasnost: | F (SDR) |
| Montiranje na zid VESA: | 200 x 100 mm |
| Pakovanje: | Daljinski upravljač i priručnik |
| Dimenzije (sa stalkom): | 1114.5 x 709 x 291.3 mm |
| Dimenzije (bez stalka): | 1114.5 x 648.3 x 86.4 mm |
| Masa: | 9.6 kg (neto) / 13.2 kg (bruto) |
| Boja: | Crna |
Plaćanje na rate
Rata već od: 12.76EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
PHILIPS LED TV 50PUS7000/12 - Rezolucija: 4K Ultra HD LED (3840 x 2160) ,Smart TV (TITAN OS), Wi-Fi, HDR10+, Zvuk: 20 W, Dolby ujedn ačavanjeglasnoće,...
LG 75NANO81A3A LED TV 75" ultra HD, NanoCell, WebOS 25 smart, Alpha7 AI CPU 4K Gen8, magic remote
TCL 55A300W NXTFRAME QLED TV 55", Google TV smart, Panel refresh 120 Hz, AIPQ Processor
Samsung UE50U8092FUXXH LED TV 50" ultra HD, Smart TV, Crystal Processor 4K, Metal Stream dizajn
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana