Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
HISENSE 75 inča 75U8Q Mini-LED 4K UHD Smart TV
Maloprodajna cijena: 2043.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 70.10EUR
1634.90
EUR
1705.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Energetska klasa | D |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 75 inča (189cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) |
| Tip ekrana | ULED |
| Pozadinsko osvetljenje | Quantum Dot |
| Nativni kontrast | 2.000:1 |
| Osvežavanje | 165Hz |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni |
| Ostalo | Odziv 8ms, HDR 10, HLG, Dolby Vision, Wide Color Gamut, HDR10+, Local dimming, Quantum Dot tehnologija, Dolby Vision IQ, HDR10+ Adaptive, 4K HDR Immersive, IMAX Enhanced, AI 4K Upscaler |
| Video | |
| Digitalni signal | DVB-T, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Formati | AVI, MKV, MOV, MPEG, MP4, WMV, FLV, TS, HEVC, AVC, WebM |
| Audio | |
| Formati | AAC, MP3, WMA, WAV, FLAC, OPUS, MPEG |
| Snaga zvučnika | 2x15W + 2x10W + 20W + 2x10W |
| Tehnologije | Dolby Atmos, DTS Virtual:X, EzPlay, Hi-Concerto, Korisnički ekvilajzer, TV režim |
| Priključci / Slotovi | |
| Antenski | 2x RF tip |
| HDMI ulaz | 3 |
| Analogni video ulazi | AV |
| Audio izlaz | Izlaz za slušalice |
| Audio ulaz | 1 x audio (L/D) ulaz |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Ostali priključci/Slotovi | RJ-45 (Ethernet LAN), CI +, Bluetooth, HDMI 2.1 sa eARC, VRR i ALLM, Senzor svetla |
| Dodatne funkcije | |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Opis bežične veze | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax-2.4G,5G,6G |
| Operativni sistem | VIDAA Smart OS |
| Dodatne funkcije | Airplay 2 support |
| Podržane tehnologije | 4K Upscaling, MPEG smanjenje šuma, 3D digitalni filter, MEMC tehnologija, Smanjenje šuma slike |
| Upravljanje | Izdavanje glasovnih komandi |
| Aplikacije | Apple Airplay 2 |
| Ostalo | Ugrađen Subwoofer |
| Fizičke karakteristike | |
| Montiranje na zid | VESA 600mm x 400mm |
| Masa | 40.5kg (sa postoljem) |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 1.670mm x 995mm x 340mm (sa postolja) |
| Pakovanje | Daljinski upravljač, Naponski kabl, Korisnička dokumentacija |
Plaćanje na rate
Rata već od: 53.43EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Energetska klasa: E Ekran - Veličina ekrana: 55 inča (140cm) Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip ekrana: ULED Tip panela: Mi...
Samsung UE75U7022FKXXH LED TV 75" ultra HD, smart TV, Crystal processor 4K, MetalStream dizajn
TCL 85V6B LED TV 85inča ultra HD, Google TV smart, 4K HDR, Micro dimming, Dolby audio, bez okvira
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana