Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Energetska klasa: E Ekran - Veličina ekrana: 55 inča (140cm) Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip ekrana: ULED Tip panela: Mini LED Nativni kontrast: 5.000:1 Osvežavanje: 165Hz Odnos stranica: 16:9 Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Ostalo: 4K HDR Immersive,Dolby Vision IQ,HDR,HDR10,HDR10+,HDR10+ Adaptive,HLG,IMAX Enhanced,Infinity Vision,Local dimming,Odziv 6ms,Quantum Dot tehnologija,Smanjivanje MPEG šuma,Wide Color Gamut Video - Digitalni signal: DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 Formati: AVC,AVI,FLV,HEVC,MKV,MOV,MP4,MPEG,TS,WebM,WMV Tehnologije: AI 4K Upscaling,MEMC tehnologija Audio - Formati: AAC,FLAC,MP3,MPEG,OPUS,WAV,WMA Snaga zvučnika: 2x10W + 20W + 2x5W Tehnologije: Dolby Atmos,DTS Virtual:X decoding,Equalizer,EzPlay,Hi-Concerto,TV režim Priključci / Slotovi - Antenski: 2x RF tip HDMI ulaz: 4 Analogni video ulazi: AV Audio izlaz: 1x S/PDIF,3.5mm Audio ulaz: 1 x audio (L/D) ulaz Ukupno USB priključaka: 2 USB: 1x USB 2.0,1x USB 3.0 Ostali priključci/Slotovi: CI+ 2.0,RJ-45 (Ethernet LAN) Dodatne funkcije - Wi-Fi: Da Bluetooth: Da Opis bežične veze: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G Operativni sistem: VIDAA Smart OS Dodatne funkcije: Deljenje ekrana Podržane tehnologije: 4K Upscaling,AI Scenario Upravljanje: Izdavanje glasovnih komandi,Vidaa Voice Ostalo: Daljinski na solarni pogon,Roditeljska kontrola Fizičke karakteristike - Montiranje na zid: VESA 400mm x 200mm Masa: 15kg (sa postoljem) Boja: Crna Dimenzije: 1.226mm x 773mm x 288mm Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Napomena: Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija
Maloprodajna cijena: 836.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
669.36 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Energetska klasa | E |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 55 inča (140cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) |
| Tip ekrana | ULED |
| Tip panela | Mini LED |
| Nativni kontrast | 5.000:1 |
| Osvežavanje | 165Hz |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni vertikalni, 178 stepeni horizontalni |
| Ostalo | Smanjivanje MPEG šuma, HDR, HLG, Wide Color Gamut, HDR10+, Local dimming, Quantum Dot tehnologija, Dolby Vision IQ, HDR10+ Adaptive, 4K HDR Immersive, Odziv 6ms, IMAX Enhanced, Infinity Vision |
| Video | |
| Digitalni signal | DVB-T, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Formati | AVI, MKV, MOV, MPEG, MP4, WMV, FLV, TS, HEVC, AVC, WebM |
| Tehnologije | MEMC tehnologija, AI 4K Upscaling |
| Audio | |
| Formati | AAC, MP3, WMA, WAV, FLAC, OPUS, MPEG |
| Snaga zvučnika | 2x10W + 20W + 2x5W |
| Tehnologije | Equalizer, Dolby Atmos, DTS Virtual:X decoding, EzPlay, Hi-Concerto, TV režim |
| Priključci / Slotovi | |
| Antenski | 2x RF tip |
| HDMI ulaz | 4 |
| Analogni video ulazi | AV |
| Audio izlaz | 3.5mm, 1x S/PDIF |
| Audio ulaz | 1 x audio (L/D) ulaz |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Ostali priključci/Slotovi | RJ-45 (Ethernet LAN), CI+ 2.0 |
| Dodatne funkcije | |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Opis bežične veze | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G |
| Operativni sistem | VIDAA Smart OS |
| Dodatne funkcije | Deljenje ekrana |
| Podržane tehnologije | 4K Upscaling, AI Scenario |
| Upravljanje | Izdavanje glasovnih komandi, Vidaa Voice |
| Ostalo | Roditeljska kontrola, Daljinski na solarni pogon |
| Fizičke karakteristike | |
| Montiranje na zid | VESA 400mm x 200mm |
| Masa | 15kg (sa postoljem) |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 1.226mm x 773mm x 288mm |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija |
Plaćanje na rate
Rata već od: 21.87EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung QE75LS03FWUXXH Frame TV 75 inča, Vision AI, Art mode, prilagodljivi ram, One Connect box
Tesla 32E645BHW LED TV 32inča HD ready, WebOS smart, ThinQ AI, Air Play, Miracast, DVB-T2/C/S2
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana