Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Energetska klasa: E Ekran - Veličina ekrana: 75 inča (189cm) Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: Direct LED Nativni kontrast: 1.200:1 Osvežavanje: 60Hz Osvetljenje: 385 nita Odnos stranica: 16:9 Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Ostalo: Dolby Vision,HDR 10,HDR+,HLG Video - Digitalni signal: DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 Formati: VP9,AVC,AVI,HEVC,MKV,MOV,MP4,MPEG,TS,WMV Tehnologije: 4K Upscaling Audio - Formati: AAC,FLAC,MP3,MPEG,OPUS,WAV,WMA Snaga zvučnika: 2 x 15W Tehnologije: DTS Virtual:X Priključci / Slotovi - Antenski: 2x RF tip HDMI ulaz: 3 Analogni video ulazi: AV Audio izlaz: 1x S/PDIF,3.5mm Audio ulaz: 1 x audio (L/D) ulaz Ukupno USB priključaka: 2 USB: 2x USB 2.0 Ostali priključci/Slotovi: RJ-45 (Ethernet LAN) Dodatne funkcije - Wi-Fi: Da Bluetooth: Da Opis bežične veze: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G Operativni sistem: VIDAA Smart OS Podržane tehnologije: AI Smooth Motion,Game Mode Upravljanje: Izdavanje glasovnih komandi Fizičke karakteristike - Montiranje na zid: VESA 400mm x 300mm Masa: 23.1kg Boja: Crna Dimenzije: 1.676mm x 1.044mm x 370mm Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Napomena: Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija
Maloprodajna cijena: 913.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
730.66 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Energetska klasa | E |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 75 inča (189cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | Direct LED |
| Nativni kontrast | 1.200:1 |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Osvetljenje | 385 nita |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni vertikalni, 178 stepeni horizontalni |
| Ostalo | HDR 10, HLG, Dolby Vision, HDR+ |
| Video | |
| Digitalni signal | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Formati | AVI, MKV, MOV, MPEG, MP4, WMV, TS, HEVC, AVC, VP9 |
| Tehnologije | 4K Upscaling |
| Audio | |
| Formati | AAC, MP3, WMA, WAV, FLAC, OPUS, MPEG |
| Snaga zvučnika | 2 x 15W |
| Tehnologije | DTS Virtual:X |
| Priključci / Slotovi | |
| Antenski | 2x RF tip |
| HDMI ulaz | 3 |
| Analogni video ulazi | AV |
| Audio izlaz | 3.5mm, 1x S/PDIF |
| Audio ulaz | 1 x audio (L/D) ulaz |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB | 2x USB 2.0 |
| Ostali priključci/Slotovi | RJ-45 (Ethernet LAN) |
| Dodatne funkcije | |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Opis bežične veze | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G |
| Operativni sistem | VIDAA Smart OS |
| Podržane tehnologije | AI Smooth Motion, Game Mode |
| Upravljanje | Izdavanje glasovnih komandi |
| Fizičke karakteristike | |
| Montiranje na zid | VESA 400mm x 300mm |
| Masa | 23.1kg |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 1.676mm x 1.044mm x 370mm |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija |
Plaćanje na rate
Rata već od: 23.88EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung UE50U8092FUXXH LED TV 50" ultra HD, Smart TV, Crystal Processor 4K, Metal Stream dizajn
TCL 85V6B LED TV 85inča ultra HD, Google TV smart, 4K HDR, Micro dimming, Dolby audio, bez okvira
Samsung QE55QN70FAUXXH Neo QLED TV 55
Samsung QE65Q8FAAUXXH QLED TV 65", Q4 AI procesor, Vision AI Smart, Air slim, Quantum Dot,Q-Symphony
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana