Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
HISENSE 55 inča 55E7Q PRO QLED 4K UHD Smart TV
Maloprodajna cijena: 707.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
566.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Energetska klasa | E |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 55 inča (140cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) |
| Tip ekrana | QLED |
| Pozadinsko osvetljenje | Quantum Dot |
| Nativni kontrast | 3.800:1 |
| Osvežavanje | 144Hz |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni |
| Ostalo | HDR, HLG, Dolby Vision, Wide Color Gamut, Quantum Dot tehnologija, 4K HDR Immersive, HDR+, Odziv 6ms, AI Picture Optimisation, Filmmaker Mode, Game Bar, AI Sports Mode, AI Light Sensor, AI Smooth Motion, Infinity Vision |
| Video | |
| Digitalni signal | DVB-T, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Formati | AVI, MKV, MOV, MPEG, MP4, WMV, FLV, TS, HEVC, AVC, WebM |
| Tehnologije | 4K Upscaling |
| Audio | |
| Formati | AAC, MP3, WMA, WAV, FLAC, OPUS, MPEG |
| Snaga zvučnika | 2x 10W |
| Tehnologije | Dolby Atmos, DTS Virtual:X, EzPlay, Hi-Concerto, Korisnički ekvilajzer, TV režim |
| Priključci / Slotovi | |
| Antenski | 2x RF tip |
| HDMI ulaz | 3 |
| Analogni video ulazi | AV |
| Audio izlaz | 1x S/PDIF, Izlaz za slušalice |
| Audio ulaz | 1 x audio (L/D) ulaz |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Ostali priključci/Slotovi | RJ-45 (Ethernet LAN), CI +, HDMI 2.1 sa eARC, VRR i ALLM, Senzor svetla |
| Dodatne funkcije | |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Opis bežične veze | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G |
| Operativni sistem | VIDAA Smart OS |
| Dodatne funkcije | Airplay 2 support |
| Podržane tehnologije | 4K Upscaling, MPEG smanjenje šuma, 3D digitalni filter, MEMC tehnologija, Game Mode Pro, VRR Technology: FreeSync Premium, AI Smooth Motion, QLED Colour, Smanjenje šuma slike, Share to TV |
| Upravljanje | Izdavanje glasovnih komandi |
| Aplikacije | Apple Airplay 2 |
| Fizičke karakteristike | |
| Montiranje na zid | VESA 200mm x 400mm |
| Masa | 11.3kg (sa postoljem) |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 1.234mm x 768mm x 274mm |
| Pakovanje | Daljinski upravljač, Naponski kabl, Postolje, Korisnička dokumentacija |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://formfacade.com/public/105434199927915671300/all/form/1FAIpQLSfrLS_699_Yan9QGMbJiH9bNPdWTwbcSuoyZoF29nJIziw22w |
Plaćanje na rate
Rata već od: 18.50EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung UE50U7022FKXXH LED TV 50" ultra HD, smart TV, Crystal processor 4K, MetalStream dizajn
HISENSE 85 inča 85E7Q QLED 4K UHD Smart TV
Samsung UE43U7022FKXXH LED TV 43" ultra HD, smart TV, Crystal processor 4K, MetalStream dizajn
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana