Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tip - Tip: Digital Signage Display Ekran - Režim rada: 16/7 Veličina ekrana: 43 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: ADS LED Tip panela: ADS Pozadinsko osvetljenje: Direct LED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.200:1 Osvetljenje: 350 nita Odziv: 8ms Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Vertikalno osvežavanje: 60Hz Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 10 bits (8 bits + FRC),85% NTSC,Haze 25% Softver - Operativni sistem: Android 9 Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: VisionInfo (opciono) Memorija - RAM memorija: 2GB Unutrašnja memorija: 16GB Mreža - Wi-Fi: Da Bluetooth: 5.1 Žična mreža (LAN): Da Priključci / Slotovi - HDMI priključci: 3x HDMI 2.0 In USB priključci: 2x USB 2.0 (Tip A) Audio izlaz: 3.5mm Ostali priključci / Slotovi: 1x RS-232 in,RJ-45 Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2 x 10W Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Mogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno Montiranje na zid: VESA 300mm x 300mm Masa: 8kg Boja: Crna Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 744.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
595.60 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Tip | |
|---|---|
| Tip | Digital Signage Display |
| Ekran | |
| Režim rada | 16/7 |
| Veličina ekrana | 43 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | ADS LED |
| Tip panela | ADS |
| Pozadinsko osvetljenje | Direct LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.200:1 |
| Osvetljenje | 350 nita |
| Odziv | 8ms |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Haze 25%, 10 bits (8 bits + FRC), 85% NTSC |
| Softver | |
| Operativni sistem | Android 9 |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | VisionInfo (opciono) |
| Memorija | |
| RAM memorija | 2GB |
| Unutrašnja memorija | 16GB |
| Mreža | |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | 5.1 |
| Žična mreža (LAN) | Da |
| Priključci / Slotovi | |
| HDMI priključci | 3x HDMI 2.0 In |
| USB priključci | 2x USB 2.0 (Tip A) |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi | RJ-45, 1x RS-232 in |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 10W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Mogućnost montiranja i vertikalno i horizontalno |
| Montiranje na zid | VESA 300mm x 300mm |
| Masa | 8kg |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 19.46EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung LH65QMCEBGCXEN 65" Crystal UHD Signage QMC Ultra Slim Depth,Quantum Processor Lite 4K
HISENSE 55 inča 55DM66D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display - 24/7 Operation
HISENSE 43 inča 43GM50D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display - 18/7 Operation
HISENSE 75 inča 75MR6DE 4K UHD LED 350 nita Interactive Display sa kamerom
Tip - Tip: Digital Signage Display Ekran - Režim rada: 16/7 Veličina ekrana: 55 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: ADS LED Tip panela: ADS Po...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana