Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
HISENSE 100 inča 100E7NQ QLED 4K UHD Smart TV
Maloprodajna cijena: 2228.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1782.81 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Energetska klasa | F |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 100 inča (254cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) |
| Tip ekrana | QLED |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | Direct LED |
| Nativni kontrast | 1.200:1 |
| Osvežavanje | 144Hz |
| Osvetljenje | 400 nita |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni vertikalni, 178 stepeni horizontalni |
| Ostalo | HDR, HDR 10, HDR10+ Adaptive, 4K HDR Immersive |
| Video | |
| Digitalni signal | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Formati | AVI, MKV, MOV, MPEG, MP4, WMV, FLV, TS, HEVC, AVC, WebM |
| Audio | |
| Formati | AAC, MP3, WMA, WAV, FLAC, OPUS, MPEG |
| Snaga zvučnika | 2x 15W + 20W |
| Tehnologije | Dolby Atmos, DTS Virtual:X decoding |
| Priključci / Slotovi | |
| Antenski | 2x RF tip |
| HDMI ulaz | 4 |
| Analogni video ulazi | AV |
| Audio izlaz | 3.5mm, 1x S/PDIF |
| Audio ulaz | 1 x audio (L/D) ulaz |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Ostali priključci/Slotovi | RJ-45 (Ethernet LAN) |
| Dodatne funkcije | |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Opis bežične veze | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G,5G |
| Operativni sistem | VIDAA Smart OS |
| Upravljanje | Izdavanje glasovnih komandi |
| Aplikacije | YouTube, Netflix, Games, Deezer, Rakuten TV, DAZN, Plex, Disney+, UEFA TV, Redbull TV, NBA, Kidoodle TV, Toon Goggles, EON, Hungama Play, Prime Video, FIFA+, SWEET.TV, YouTube kids, Apple TV+, AccuWeather, App Store, VIDAA Art, VIDAA Free, Tet+ |
| Fizičke karakteristike | |
| Montiranje na zid | VESA 600mm x 400mm, Besplatna montaža i instalacija |
| Masa | 62.5kg |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 2.235mm x 1.322mm x 500mm |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Napomena | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija |
Plaćanje na rate
Rata već od: 58.26EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DVB-T2/C/S2, LED, 1366 x 768, 32", Smart TV, WebOS ThinQ AI smart TV, HDR10 Pro
LG 55NANO81A3A LED TV 55" ultra HD, NanoCell, WebOS 25 smart, Alpha7 AI CPU 4K Gen8, magic remote
Samsung UE32H5002FKXXH LED TV 32" HD ready, Tizen Smart TV
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana