Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 395.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 79.00EUR
316.00
EUR
395.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Grundig Televizor
| Veličina ekrana: | 43" |
| Dijagonala: | 108 cm |
| Rezolucija: | 3840 x 2160 UHD 4K |
| Pozadinsko osvjetljenje: | QLED LCD |
| PPR - Osvježavanje slike: | 50Hz |
| Smart TV: | Da |
| Android: | Da |
| Procesor: | Quad Core |
| USB snimanje: | Da |
| Teleteks: | Da |
| Bluetooth: | Da |
| Hotel mode: | - |
| Child lock: | Ne |
| 3D funkcija: | Ne |
| Funkcije: | Snimanje na USB, Automatsko pretraživanje kanala, Auto Switch Off,Off Timer |
| Digitalni signal: | DVB- T2, DVB-S2, DVB-C |
| Formati: | - |
| Dolby Digital: | Da |
| Dolby Vision: | Da |
| HDR: | Da |
| HDR10+: | Da |
| Micro Dimming: | Da |
| MEMC: | Da |
| Zvučnici: | 2 x 10/20 W nominalna/muzička snaga (R/L) |
| Tehnologije: | Magic Fidelity |
| HDMI ARC: | Da |
| HDMI CEC: | Da |
| CI+plus slot: | Da |
| Ethernet: | Da |
| Bluetooth: | Da |
| Energetska efikasnost HDR : | G |
| Energetska efikasnost SDR: | G |
| Dimenzije (VxŠxD): | 62.3 x 96.1 x 29.1 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 10.33EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tesla Q50E655GUS QLED TV 50" ultra HD, Google TV smart, frameless, DVB-T2/C/S2
Karakteristike - Energetska klasa: E Ekran - Veličina ekrana: 55 inča (140cm) Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip ekrana: ULED Tip panela: Mi...
TCL 85V6B LED TV 85inča ultra HD, Google TV smart, 4K HDR, Micro dimming, Dolby audio, bez okvira
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana