Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Nehrđajući čelik, Temperatura (maks.): 400 °C, Snaga: 1200 W
Maloprodajna cijena: 162.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
130.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Performanse
| Broj pizza | 1 pizza(e) |
| Broj peći | 1 |
| Broj grijaćih elemenata | 2 |
| Materijal grijaćeg elementa | Nehrđajući čelik |
| Maksimalni prečnik pizze | 31 cm |
| Tajmer | Da |
| Temperatura (maks.) | 400 °C |
| Podesivi termostat | Da |
| Vrijeme predgrijavanja | 5 minuta |
Dizajn
| Boja proizvoda | Crna |
Moć
| Snaga | 1200 W |
| Ulazni naizmjenični napon | 230 V |
Ergonomija
| LED indikatori | Da |
Sadržaj pakovanja
| Kora za pizzu | Da |
| Materijal za koru za pizzu | Aluminij |
Težina i dimenzije
| Širina | 335 mm |
| Dubina | 350 mm |
| Visina | 200 mm |
| Težina | 5,4 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.25EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Nehrđajući čelik, Temperatura (maks.): 400 °C, Snaga: 1200 W
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana