Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
FOX 85WOS625D 85" WebOS Smart TV pametni televizor - Dijagonala ekrana: 85” - 216cm - Operativni sistem: WebOS - Rezolucija: UHD 4K 3840×2160 - Magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta - Podržava: Bluetooth, Netflix, You Tube, Prime Video, Air play - Glasovne komande - ThinQ AI
Maloprodajna cijena: 1573.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1259.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dijagonala | 85" (216 cm) |
| Rezolucija | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Tehnologija ekrana | TFT sa aktivnom matricom |
| Pozadinsko osvetljenje | DIRECT LED (DLED) |
| Quad core | ARM Cortex-A75 x2 + Cortex-A55 x2 |
| Memorija | 8 GB, RAM 1,5 GB |
| Smart TV | da |
| OS | WebOS 5.0 |
| Tjuner | ATV/DTV-C,T,T2,S2 |
| Pdržava | HDR10/HLG tehnologiju |
| Dinamički kontrast | ULTRA KONTRAST |
| Ugao gledanja | 178 stepeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 10 W |
| Podržava | Dolby Audio i Ultra Surround |
| WiFi (2,4/5 GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac) | |
| Bluetooth | |
| Priključci | |
| HDMI 2.0 x 3 | |
| USB x 2 | |
| AV-IN | |
| L,R | |
| optički digitalni audio izlaz | |
| izlaz za slušalice | |
| CI+ | |
| Smart | |
| OS:WebOS 5.0 | |
| Apple AirPlay | |
| Apple Home | |
| podržava: Hbb tv 2.0 | |
| podržava: deljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom | |
| sadrži: magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta | |
| podržava: podržava glasovne komande i ThinQ AI | |
| podržava: bežičnu tastaturu i miša | |
| podržava: Netflix, You Tube, Prime Video | |
| PVR – funkcija snimanja sadržaja | |
| Multijezični meni, uključujući i meni na srpskom | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 149 kWh/1000 h |
| VESA standard | 600 x 400 |
| Boja | crna |
PROMOCIJA:
FOX 5 GODINA GARANCIJE u periodu od 01.11.2024. do 31.1.2025. za FOX WebOS seriju televizora
PC Gamer/Tehno Planet kao prodavac garantuje za zakonske 3 godine garancije dok se dodatne 2 godine produžavaju uz obaveznu registraciju na portalu: https://foxelectronics.me/registracija/
Obaveza kupca je da se na gore pomenutom portalu registruje najkasnije 30 dana od dana kupovine kako bi produžio garanciju za još 2 godine
Plaćanje na rate
Rata već od: 41.14EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DVB-T/T2/C/S/S2, LED, Full HD, 43", Android 11 smart TV
Tesla Q50E655GUS QLED TV 50" ultra HD, Google TV smart, frameless, DVB-T2/C/S2
Karakteristike - Energetska klasa: E Ekran - Veličina ekrana: 65 inča (165cm) Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip panela: IPS Pozadinsko osve...
Fox 75WOS626D 4K Ultra HD ttelevizor donosi oštru sliku i pametne funkcije na WebOS platformi
Karakteristike - Energetska klasa: E Ekran - Veličina ekrana: 65 inča (165cm) Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip ekrana: QLED Pozadinsko osv...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana