Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Fox 75WOS626D 4K Ultra HD ttelevizor donosi oštru sliku i pametne funkcije na WebOS platformi
Maloprodajna cijena: 706.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
565.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dijagonala ekrana | 75" (190.5 cm) |
| Rezolucija | 4K Ultra HD 3840 x 2160p |
| Tip televizora | LED |
| Tip osvjetljenja | Direct LED |
| Ambilight tehnologija | Ne |
| Osvježavanje | 60 Hz |
| Osvjetljenje | 280 cd/m2 |
| Dinamički kontrast | Ultra kontrast |
| Vrijeme odziva | 8 ms |
| Ugao gledanja (H°/V°) | 178° |
| Vrsta digitalnog tjunera | ATV/DTV-C/T/T2/S/S2 |
| Operativni sistem | webOS |
| Smart TV mogućnosti | RAM memorija: 1.5 GB Interna memorija: 8 GB Smart TV platforma: WEE 3.0 ThinQ AI HbbTV 2.0 Deljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom Podrška za bežičnu tastaturu i miša Podrška za aplikacije: Netflix YouTube Prime Video |
| Procesor za sliku | ARM Cortex - Quad Core CA73 |
| Slika | Pokretna rezolucija 1000 RMR |
| High Dynamic Range (HDR) | Da |
| HDR | HDR10 HLG |
| Zvuk | Izlazna snaga zvučnika: 2 x 10 W Dolby Audio Ultra Surround |
| HDMI priključak | 3 |
| USB 2.0 priključak | 2 |
| Bluetooth | Da |
| LAN priključak | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Opis bežične veze | (2.4 GHz / 5 GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ostali priključci | 1 x Digitalni audio optički izlaz 1 x AV ulaz AV-IN (L/R) 1 x Izlaz za slušalice |
| Dodatne funkcije | PVR snimanje sadržaja Multijezični meni uključujući srpski |
| Boja | Crna |
| Dimenzije bez postolja | ŠxVxD: 168 x 96 x 9 cm |
| Dimenzije sa postoljem | ŠxVxD: 168 x 103 x 28 cm |
| Masa bez postolja | 19.8 kg |
| VESA dimenzije | 360 x 400 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 18.46EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung UE85U8072FUXXH LED TV 85inča ultra HD, Smart TV, Crystal Processor 4K, Metal Stream dizajn
Samsung UE55U7022FKXXH LED TV 55" ultra HD, smart TV, Crystal processor 4K, MetalStream dizajn
PHILIPS LED TV 55PUS7000/12, 4K, TITAN, CRNI - Dijagonala: 43"/118cm;Rezolucija: 4K ( 3840x2160); Procesor: Pixel Precise Ultra HD;Operativni sistem:...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana