Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip uređaja: Benzinski trimer za živu ogradu Motor - Snaga: 750W Broj obrtaja: 3000-9500/min Nivo buke: 105dB(A) Nivo vibracije: 9.82m/s2 Zapremina: 26cm³ Ostalo: 2-taktni motor,Koristi BM6A svećice Sečivo - Dužina sečiva: 51cm Širina sečiva: 24cm Prečnik sečenja: 24cm Ostalo: 8 vertikalnih položaja Fizičke karakteristike - Boja: Zelena Dimenzije: 985mm x 265mm x 263mm Masa (Bruto): 6.6kg Masa (Neto): 5.5kg Ostalo: Podesiva drška Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 179.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
143.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip uređaja | Benzinski trimer za živu ogradu |
| Motor | |
| Snaga | 750W |
| Broj obrtaja | 3000-9500/min |
| Nivo buke | 105dB(A) |
| Nivo vibracije | 9.82m/s2 |
| Ostalo | 2-taktni motor, Koristi BM6A svećice |
| Zapremina | 26cm³ |
| Sečivo | |
| Dužina sečiva | 51cm |
| Širina sečiva | 24cm |
| Prečnik sečenja | 24cm |
| Ostalo | 8 vertikalnih položaja |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Zelena |
| Dimenzije | 985mm x 265mm x 263mm |
| Masa (Bruto) | 6.6kg |
| Masa (Neto) | 5.5kg |
| Ostalo | Podesiva drška |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.70EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Efikasan i prenosiv 16 tipova odvijača Precizni nastavci od legiranog čelika S2
Karakteristike - Tip uređaja: Električni trimer za travu Motor - Snaga: 250W Broj obrtaja: 0-12500/min Nivo buke: 96dB(A) Košenje - Širina košenja:...
Karakteristike - Tip uređaja: Električni trimer za travu Motor - Snaga: 550W Broj obrtaja: 0-10000/min Nivo buke: 96dB(A) Košenje - Širina košenja:...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana