Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip uređaja: Perač pod pritiskom Motor - Snaga: 1.600W Nivo buke: 90dB(A) Performanse - Maksimalni pritisak: 130bar Maksimalni protok: 420l/h Fizičke karakteristike - Dužina creva: 5m Dužina kabla: 5m Materijal: Plastika Boja: Crno-zelena Masa (Neto): 7.1kg Masa (Bruto): 8.3kg Dimenzije: 507mm x 353mm x 322mm Pakovanje: Adapter za brzo povezivanje,Igla za čišćenje,Podesiva mlaznica,Visokopritisni pištolj,Visokopritisno crevo Ostalo: Integrisana boca za sapun,Maksimalna temperatura vode do 50°C,Mesto za odlaganje aksesoara,Mesto za odlaganje kabla,Samousisna pumpa Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 136.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
109.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip uređaja | Perač pod pritiskom |
| Motor | |
| Snaga | 1.600W |
| Nivo buke | 90dB(A) |
| Performanse | |
| Maksimalni pritisak | 130bar |
| Maksimalni protok | 420l/h |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina creva | 5m |
| Dužina kabla | 5m |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Crno-zelena |
| Masa (Neto) | 7.1kg |
| Masa (Bruto) | 8.3kg |
| Dimenzije | 507mm x 353mm x 322mm |
| Pakovanje | Visokopritisni pištolj, Visokopritisno crevo, Podesiva mlaznica, Igla za čišćenje, Adapter za brzo povezivanje |
| Ostalo | Samousisna pumpa, Mesto za odlaganje aksesoara, Mesto za odlaganje kabla, Integrisana boca za sapun, Maksimalna temperatura vode do 50°C |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.56EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip uređaja: Perač pod pritiskom Motor - Snaga: 1.600W Nivo buke: 90dB(A) Performanse - Maksimalni pritisak: 130bar Maksimalni prot...
Hoto QWXCJ001 Bezicni perac pod visokim pritiskom
Karakteristike - Tip uređaja: Perač pod pritiskom Motor - Snaga: 1.650W Nivo buke: 98dB(A) Performanse - Maksimalni pritisak: 135bar Maksimalna dubi...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana