Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 728.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
582.62 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Klasa procesora | Intel Core i5 |
| Model | i5-12400 |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 2.5GHz |
| Turbo frekvencija | 4.4GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Ostalo | 18MB Intel Smart Cache |
| Model matične ploče | MSI PRO H610M-E DDR4 |
| Čipset | Intel H610 |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Model | KVR32N22D8/16 |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Maksimalna podržana frekvencija | 3.200MHz |
| Grafika | |
| Model grafičke karte | Intel UHD Graphics 730 |
| Grafika | Intel UHD Graphics |
| Skladištenje podataka | |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 512GB |
| Model SSD | KINGFAST 512GB F8N SSD M.2 NVMe |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 x4 |
| Format SSD | 2280 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Kućište / Napajanje | |
| Model kućišta | OZON O3-B1000 |
| Format kućišta | Mini Tower |
| Dimenzije kućišta | 352mm x 293mm x 160mm |
| Snaga napajanja | 500W |
| Ostalo | |
| Hlađenje | ZEUS L31 procesorski hladnjak |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 19.04EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
AMD RYZEN 7 7700X, AM5 AS TUF GAMING B850-PLUS WIFI,DDR5 16GB 5600MHz x 2 (32GB),SSD 1TB SAMSUNG 990 EVO PLUS M.2, AS PRIME-RTX5060TI-O16G, MS FIGHTER...
Ryzen 7 5700G/32 GB DDR4 3200MHz/1 TB SSD M.2/Radeon RX Vega 8/2.5Gbps Ethernet/WiFi 6E/Bluetooth 5.3/Bez optike/Windows 11 Pro N
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana