Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 712.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
569.67 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Klasa procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model | 5700G |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 3.8GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM4 |
| Ostalo | 16MB L3 |
| Model matične ploče | PRIME A520M-K |
| Čipset | AMD A520 |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 3.200MT/s |
| Model | KVR32N22D8/16 |
| Grafika | |
| Model grafičke karte | AMD |
| Grafika | AMD Radeon |
| Tip memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka | |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 512GB |
| Format SSD | M.2 |
| Kućište / Napajanje | |
| Model kućišta | OZON O3-B1001 |
| Snaga napajanja | 500W |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 18.62EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
PC INTEL Core i5-12400/ASUS PRIME H610M-K/CORSAIR 16GB DDR4/500GB SSD NVMe/500W
Procesor / Čipset - Klasa procesora: AMD Ryzen 7 Model: 8700F Broj jezgara procesora: 8 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 4.1GHz...
Procesor: AMD Ryzen 7 5700X 3,4GHz MAX Boost 4,6GHz, Grafička kartica: ASUS Prime-RX9070XT-016G
PC I5-12400/ASUS PRIME H610M-K/16GB DDR4/1TB M.2 SSD NVMe/ASUS RTX 5050 8GB/650W
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana