Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Procesor / Čipset - Klasa procesora: Intel Core i5 Model: i5-12400 Broj jezgara procesora: 6 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt procesora: 2.5GHz Turbo frekvencija: 4.4GHz Procesorsko ležište (socket): Intel 1700 Ostalo: 18MB Intel Smart Cache Model matične ploče: MSI PRO H610M-E DDR4 Čipset: Intel H610 Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: DDR4 Model: KVR32N22S8/16 Grafika - Model grafičke karte: Intel Grafika: Intel UHD Graphics 730 Grafički procesor: Intel Graphics Tip memorije: Deljena Skladištenje podataka - Tip skladištenja: Hard disk Hard disk: 512GB Model hard diska: TM512GH2UGL Hard disk interfejs: SATA III Format: 2.5" Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Kućište / Napajanje - Model kućišta: OZON O3-B1001 Format kućišta: Mini Tower Dimenzije kućišta: 391mm x 335mm x 192mm Snaga napajanja: 500W Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Ostalo - Hlađenje: Alpine 17 procesorski hladnjak (ACALP00040A) Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 728.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
582.62 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Klasa procesora | Intel Core i5 |
| Model | i5-12400 |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 2.5GHz |
| Turbo frekvencija | 4.4GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Ostalo | 18MB Intel Smart Cache |
| Model matične ploče | MSI PRO H610M-E DDR4 |
| Čipset | Intel H610 |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Model | KVR32N22S8/16 |
| Grafika | |
| Model grafičke karte | Intel |
| Grafika | Intel UHD Graphics 730 |
| Grafički procesor | Intel Graphics |
| Tip memorije | Deljena |
| Skladištenje podataka | |
| Tip skladištenja | Hard disk |
| Hard disk | 512GB |
| Model hard diska | TM512GH2UGL |
| Hard disk interfejs | SATA III |
| Format | 2.5" |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Kućište / Napajanje | |
| Model kućišta | OZON O3-B1001 |
| Format kućišta | Mini Tower |
| Dimenzije kućišta | 391mm x 335mm x 192mm |
| Snaga napajanja | 500W |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Ostalo | |
| Hlađenje | Alpine 17 procesorski hladnjak (ACALP00040A) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 19.04EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
FORCE i5/16GB/1TB *** CASE FUTURA BLACK N5000 PRO, H610M, INTEL i5-12400, 16GB DDR4+free slot, SSD M.2 NVMe 1TB, PCIe x16, PCIe x1, HDMI
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana