Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 1923.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1539.12 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Klasa procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model | 8700F |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 4.1GHz |
| Turbo frekvencija | 5.0GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Ostalo | 16MB L3 |
| Model matične ploče | ASUS PRIME B650M-R |
| Čipset | AMD B650 |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.600MT/s |
| Model | 2x KF556C36BBEA-16 Fury Beast RGB EXPO |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Maksimalno podržano | 96GB |
| Maksimalna podržana frekvencija | 7.200MT/s+ (O.C.) |
| Grafika | |
| Model grafičke karte | PULSE RX 9060 XT GAMING OC 16GB |
| Grafika | AMD Radeon RX 9060 XT 16GB |
| Grafički procesor | AMD RDNA 4 |
| Količina memorije | 16GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Skladištenje podataka | |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 1TB |
| Model SSD | SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| SSD interfejs | PCI Express 4.0 x4 |
| Format SSD | M.2, 2280 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Kućište / Napajanje | |
| Model kućišta | OZON O3-G1003RGB4 |
| Format kućišta | Micro Tower |
| Dimenzije kućišta | 420mm x 380mm x 210mm |
| Model napajanja | Bronze |
| Snaga napajanja | 750W |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Ostalo | |
| Gaming | Da |
| Hlađenje | Spartan 5 MAX ARGB procesorski hladnjak (EY3A004) |
| Napomena | Sadržaj kućišta na slikama je ilustrativnog karaktera |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 50.30EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
PC INTEL GAMING računar Core i7-13700F 32GB 1TB RTX5060 8GB
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana