Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Procesor / Čipset - Klasa procesora: Intel Core i7 Model: 13700F Broj jezgara procesora: 16 Broj logičkih jezgara (niti): 24 Radni takt procesora: 2.1 GHz (5.2 GHz) Procesorsko ležište (socket): Intel 1700 Ostalo: Spartan 5 procesorski hladnjak Model matične ploče: PRIME H610M-R D4-SI Čipset: Intel H610 Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 32GB Tip memorije: DDR4 Radni takt memorije: 3.200MT/s Model: KF432C16BB/32 Fury Beast Black Grafika - Model grafičke karte: GV-N5060WF2MAX OC-8GD Grafika: nVidia GeForce Grafički procesor: RTX 5060 Količina memorije: 8GB Tip memorije: GDDR7 Skladištenje podataka - Tip skladištenja: SSD SSD: 1TB Model SSD: SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 Format SSD: M.2 Kućište / Napajanje - Model kućišta: OZON O3-G1002RGB4 Snaga napajanja: 750W Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Ostalo - Gaming: Da Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 1620.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1296.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Klasa procesora | Intel Core i7 |
| Model | 13700F |
| Broj jezgara procesora | 16 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 24 |
| Radni takt procesora | 2.1 GHz (5.2 GHz) |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Ostalo | Spartan 5 procesorski hladnjak |
| Model matične ploče | PRIME H610M-R D4-SI |
| Čipset | Intel H610 |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 3.200MT/s |
| Model | KF432C16BB/32 Fury Beast Black |
| Grafika | |
| Model grafičke karte | GV-N5060WF2MAX OC-8GD |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Grafički procesor | RTX 5060 |
| Količina memorije | 8GB |
| Tip memorije | GDDR7 |
| Skladištenje podataka | |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 1TB |
| Model SSD | SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Format SSD | M.2 |
| Kućište / Napajanje | |
| Model kućišta | OZON O3-G1002RGB4 |
| Snaga napajanja | 750W |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Ostalo | |
| Gaming | Da |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 42.35EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Procesor: AMD Ryzen 7 5700X 3,4GHz MAX Boost 4,6GHz, Grafička kartica: ASUS Prime-RX9070XT-016G
Ryzen 7 7800X3D/32GB DDR5 5600MHz/1TB SSD M.2/Geforce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7/750W
FORCE i5/16GB/1TB *** CASE FUTURA BLACK N5000 PRO, H610M, INTEL i5-12400, 16GB DDR4+free slot, SSD M.2 NVMe 1TB, PCIe x16, PCIe x1, HDMI
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana