Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 1479.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1183.90 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Klasa procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model | 7500F |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 3.7 GHz (5.0 GHz) |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Ostalo | Spartan 5 MAX procesorski hladnjak |
| Model matične ploče | PRIME B650M-R |
| Čipset | AMD B650 |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.600MT/s |
| Model | 2x KF556C36BBEA-16 Fury Beast RGB EXPO |
| Grafika | |
| Model grafičke karte | DUAL-RX7600-O8G-EVO |
| Grafika | AMD Radeon |
| Grafički procesor | RX 7600 |
| Količina memorije | 8GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Skladištenje podataka | |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 1TB |
| Model SSD | SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Format SSD | M.2 |
| Kućište / Napajanje | |
| Model kućišta | OZON O3-G1001RGB4 |
| Snaga napajanja | 750W |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Ostalo | |
| Gaming | Da |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Telekom plaćanje na rate
Kupite online ili plaćajte mjesečno na 12 ili 24 rate
Na period od 12 mjeseci:
131.34 EUR
Na period od 24 mjeseca:
65.67 EUR
Plaćanje na rate
Rata već od: 38.69EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Procesor / Čipset - Klasa procesora: AMD Ryzen 5 Model: 8400F Broj jezgara procesora: 6 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt procesora: 4.2GHz...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana