Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Procesor / Čipset - Klasa procesora: AMD Ryzen 5 Model: 8400F Broj jezgara procesora: 6 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt procesora: 4.2GHz Turbo frekvencija: 4.7GHz Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Ostalo: 16MB L3,6MB L2 Model matične ploče: ASUS PRIME B650M-R Čipset: AMD B650 Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: DDR5 Radni takt memorije: 5.600MT/s Model: KF556C36BBEA-16 Fury Beast RGB EXPO Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 1 Maksimalno podržano: 96GB Maksimalna podržana frekvencija: 7.200MT/s+ (O.C.) Grafika - Model grafičke karte: PULSE RX 9060 XT GAMING 8GB Grafika: AMD Radeon RX 9060 XT Grafički procesor: AMD RDNA 4 Količina memorije: 8GB Tip memorije: GDDR6 Skladištenje podataka - Tip skladištenja: SSD SSD: 1TB Model SSD: SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD interfejs: PCI Express 4.0 x4 Format SSD: 2280,M.2 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Kućište / Napajanje - Model kućišta: OZON O3-G1002RGB4 Format kućišta: Mid Tower Dimenzije kućišta: 475mm x 400mm x 225mm Model napajanja: Bronze Snaga napajanja: 750W Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Ostalo - Gaming: Da Hlađenje: Spartan 5 ARGB procesorski hladnjak (EY3A002) Napomena: Sadržaj kućišta na slikama je ilustrativnog karaktera Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 1362.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1090.21 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Klasa procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model | 8400F |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 4.2GHz |
| Turbo frekvencija | 4.7GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Ostalo | 16MB L3, 6MB L2 |
| Model matične ploče | ASUS PRIME B650M-R |
| Čipset | AMD B650 |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.600MT/s |
| Model | KF556C36BBEA-16 Fury Beast RGB EXPO |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 96GB |
| Maksimalna podržana frekvencija | 7.200MT/s+ (O.C.) |
| Grafika | |
| Model grafičke karte | PULSE RX 9060 XT GAMING 8GB |
| Grafika | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Grafički procesor | AMD RDNA 4 |
| Količina memorije | 8GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Skladištenje podataka | |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 1TB |
| Model SSD | SPATIUM M450 PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| SSD interfejs | PCI Express 4.0 x4 |
| Format SSD | M.2, 2280 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Kućište / Napajanje | |
| Model kućišta | OZON O3-G1002RGB4 |
| Format kućišta | Mid Tower |
| Dimenzije kućišta | 475mm x 400mm x 225mm |
| Model napajanja | Bronze |
| Snaga napajanja | 750W |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Ostalo | |
| Gaming | Da |
| Hlađenje | Spartan 5 ARGB procesorski hladnjak (EY3A002) |
| Napomena | Sadržaj kućišta na slikama je ilustrativnog karaktera |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 35.63EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
PC RYZEN 7 *** CASE FUTURA BLACK N2000, A520M K/m.2, AMD Ryzen 7 4750GE PRO (up to 4.3 GHz, 8C/16T), RAM 16GB DDR4 3200Mhz (+ FREE slot), SSD NVMe 512...
CPU AMD Ryzen 7 7700X/ CPU kuler Arctic Freezer 34 eSports DUO Red/ MBO AM5 ASUS PRIME B650M-K/ 2x MEM DDR5 16GB 6000MHz KIN FURY Beast EXPO KF560C36B...
Procesor / Čipset - Klasa procesora: Intel Core i7 Model: 13700F Broj jezgara procesora: 16 Broj logičkih jezgara (niti): 24 Radni takt procesora: 2.1...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana