Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ergonomska stolica Eiffel Lite odličan je izbor za sve koji traže pristupačno rješenje za dugotrajno sjedenje. S podesivom lumbalnom potporom po visini i dubini pruža potpunu potporu leđima i osigurava udobnost tokom cijelog radnog dana.
Maloprodajna cijena: 286.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
229.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Multifunkcijski mehanizam | zaključavanje nagiba u više točaka, automatski nagib podesiv prema gravitaciji (sinkroni mehanizam) |
|---|---|
| Naslon za glavu | podesiv po visini i kutu |
| Sjedište | pjena gustoće 35 kg/m3, prošivena izdržljivom i dugotrajnom tkaninom |
| Ručke | 2D – podešavanje visine i naprijed-natrag |
| Baza | plastična |
| Nosivost | 120 kg |
| Točkovi | Točkovi promjera 60 mm za sve površine |
| Neto težina | 17 kg |
| Dimenzija kutije | 77 x 31 x 65 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.48EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Kvalitetna poliuretanska pjena, Kvalitetna presvlaka od PU kože
Spartacus je ergonomska stolica s izdržljivom konstrukcijom podesivim sjedištem i 3D ručkama. Dostupan u različitim bojama takođe pogodan za korisnike...
Maksimalna nosivost:do 130 kg, Nagib stolice:Da, Materijal:Eko koža
NOBLECHAIRS HERO Gaming stolica crno-crvena
Karakteristike - Podesivost: Podesiva visina sedišta,Podešavanje naslona za ruke Boja: Crno-plava Nosivost: 150kg Ostalo: Ergonomski dizajn Reklamaci...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana