Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Spartacus je ergonomska stolica s izdržljivom konstrukcijom podesivim sjedištem i 3D ručkama. Dostupan u različitim bojama takođe pogodan za korisnike do 200 cm i 130 kg.
Maloprodajna cijena: 373.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
299.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Okvir | čvrsta konstrukcija s nosivošću od 120 kilograma |
|---|---|
| Materijal | izdržljiva tkanina – ugodna na dodir, pur pjena visoke gustoće |
| Naslon za leđa | zatvoren, pruža dobar naslon |
| Lumbalna potpora | podesiva po dubini |
| Nagib | zaključavanje nagiba u više tačaka do 90 stepeni |
| Ručke | 3D ručke |
| Multifunkcijski mehanizam | funkcija ljuljanja s podešavanjem tvrdoće pokreta i mogućnošću zaključavanja |
| Baza | aluminijska legura s pet krakova |
| Dodaci | jastučić |
| Točkovi | Točkovi promjera 60 mm za sve površine |
| Neto težina | 20 kg |
| Dimenzija kutije | 102 x 58 x 33 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.77EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
NOBLECHAIRS EPIC Gaming stolica crno-zlatna
TRUST GXT 714B RUYA Comfortable Gaming Chair, Gas lift class 4, Max. weight 150 kg, BLUE
Najbolju dobrodošlicu pruža ergonomska Ergo Basic stolica koja će svojom prilagodljivošću zadovoljiti korisnike različitih visina i oblika tijela.
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana