Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Kapacitet: 1024 Wh, AC izlaz: 4 utičnice, maks. 1800W (prenaponska zaštita 3600W), USB-A brzo punjenje: USB-A×2, 18W Max, USB-C brzo punjenje: USB-C×2, 100W Max
Maloprodajna cijena: 950.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
760.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Specifikacija | |
|---|---|
| Kapacitet | 1024 Wh |
| AC izlaz | 4 utičnice, maks. 1800W (prenaponska zaštita 3600W) |
| Ukupan broj izlaznih portova | 11 |
| USB-A brzo punjenje | USB-A×2, 18W Max |
| USB-C brzo punjenje | USB-C×2, 100W Max |
| Ulaz za solarno punjenje (potrebno kupiti solarni panel) | DC ulaz 11V-60V1 × 500W max (130 min) |
| Ostalo | Snaga automobila × 1 / 12,6 V, 10 A, 126 W max DC5521 × 2 / 12,6 V, 3 A max Klima uređaj / 1500 W (56 minuta) Pametni generator / 1500 W (56 minuta) Automobil / 800 W (1,3 sata) AC+PV / 1500 W (56 minuta) |
| Dodatna baterija | Proširivi kapacitet do 5 kWh |
| Hemija | LFP |
| Nivo vodootpornosti baterijskog paketa | IP65 |
| Veza | Wi-Fi 2.4GHz Bluetooth CAN |
| Dimenzije | 398×200×284 mm |
| Maksimalna snaga uređaja koju podržava X-Boost | 2400 W |
| Životni ciklus | 4000 ciklusa do 80% kapaciteta |
| Neto težina | ≤12,5 kg |
| Tip | UPS |
Plaćanje na rate
Rata već od: 24.85EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Socomec-Netys ITY3-TW020B, Kapacitet: 2000VA / 2000W
Kabl za napajanje 1.8m sa Shuko i 3-polnim utikacem za notebook (djetelina)
Osnovne karakteristike - Tip: UPS (Uninterruptible Power Supply) Režim rada: Line interactive Snaga (VA): 1.300 Snaga (W): 720W Priključci / Slotovi...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana