Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Dijagonala ekrana: 17,8 cm (7"), Rezolucija ekrana: 1024 x 600 piksela
Maloprodajna cijena: 125.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
100.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Prikaz
| Dijagonala ekrana | 17,8 cm (7") |
| Rezolucija ekrana | 1024 x 600 piksela |
| Prikaz | IPS |
| Ekran osjetljiv na dodir | Da |
Formati datoteka
| Podržani formati slika | JPEG |
Skladištenje
| Ugrađena memorija | Da |
| Kapacitet interne memorije | 8 GB |
| Integrisan čitač kartica | Da |
| Kompatibilne memorijske kartice | MicroSD (TransFlash) |
Portovi i interfejsi
| Interfejs | Wi-Fi |
| Bluetooth | Ne |
| Wi-Fi | Da |
| Povezivanje slušalica | Ne |
Audio
| Ugrađeni zvučnik(i) | Ne |
Karakteristike
| Boja proizvoda | Crna |
| Reprodukcija videa | Da |
| Funkcija sata | Da |
| Trajanje tajmera (maksimalno) | 30 minuta |
| Trajanje tajmera (minimalno) | 10 sekundi |
Funkcije upravljanja
| Unaprijed instaliran softver | FRAMEO |
Moć
| Vrsta izvora napajanja | USB |
| Ulazni naizmjenični napon | 100-240 V |
| AC ulazna frekvencija | 50/60 Hz |
Težina i dimenzije
| Širina | 199 mm |
| Dubina | 28 mm |
| Visina | 131 mm |
| Težina | 590 grama |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.27EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Dijagonala ekrana: 17,8 cm (7"), Rezolucija ekrana: 1024 x 600 piksela
Xiaomi TV Box S (3rd Gen) nudi iznimnu 4K UHD rezoluciju, podršku za HDR10+ i Dolby Vision, te tehnologije Dolby Atmos i DTS:X za vrhuns...
<div class="key-points"> <strong>Ključne karakteristike:</strong> <ul><li>4K rezolucija </li><li>Procesor: Quad-core Cortex-...
Osnovne karakteristike - Tip: Smart TV Stick Model procesora: 4x ARM Cortex-A53 Broj logičkih jezgara (niti): 4 Memorija (RAM): 1GB Unutrašnja memorij...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana