Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 51.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
41.06 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Dimenzije proizvoda | 127×97×155 mm (D׊×V) |
| Dimenzije hladnjaka | 120×45×152 mm (D׊×V) |
| Neto težina | 661 g |
| Toplotna cijev | Ø6 mm×4 kom |
| Dimenzije ventilatora | 120×120×25 mm (D׊×V) |
| Brzina ventilatora | 500~1850 okretaja u minuti±10% |
| Protok zraka ventilatora | 66,47 kubičnih stopa u minuti |
| Pritisak zraka ventilatora | 2,04 mmAq |
| Buka ventilatora | ≤29 dB(A) |
| Priključak za ventilator | 4-pinski PWM |
| Tip ležaja | Fluidni dinamički ležaj |
| Nazivni napon ventilatora | 12 VDC |
| Nazivna struja ventilatora | 0,13 A |
| Potrošnja energije ventilatora | 1,56 W |
| EAN | 6933412727446 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.34EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Tip: Termalna pasta Temperature: -50°C - 200°C Viskozitet: 0.0021Pas Upotreba: Za centralne (CPU) i grafičke procesore (GPU)...
Broj obrtaja 230 - 1350 rpm
Osnovne karakteristike - Tip: Termalna pasta Temperature: -150°C - 200°C Viskozitet: 110 - 160Pas Upotreba: Za centralne procesore (CPU) Fizičke kara...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana