Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Vazdušno hlađenje Procesorsko ležište (socket): AMD AM4,AMD AM5,Intel 1700,Intel 1851 Temperature: 0°C - +40°C Broj toplotnih cevi: 4 Upotreba: Za centralne procesore (CPU) Ventilatori - Broj ventilatora: 2 Dimenzije: 120mm x 120mm x 25mm Broj obrtaja: 200 - 2000rpm Protok vazduha: 48.8cfm Vazdušni pritisak: 1.85mmH2O Ležište: FDB - Fluid Dynamic Bearing Boja: ARGB Fizičke karakteristike - Dimenzije: 159mm x 126mm x 104mm Masa: 917g Boja: Crna Reklamacioni period - Reklamacioni period: 72 meseca
Maloprodajna cijena: 56.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
45.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700, AMD AM4, AMD AM5, Intel 1851 |
| Temperature | 0°C - +40°C |
| Broj toplotnih cevi | 4 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Ventilatori | |
| Broj ventilatora | 2 |
| Dimenzije | 120mm x 120mm x 25mm |
| Broj obrtaja | 200 - 2000rpm |
| Protok vazduha | 48.8cfm |
| Vazdušni pritisak | 1.85mmH2O |
| Ležište | FDB - Fluid Dynamic Bearing |
| Boja | ARGB |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 159mm x 126mm x 104mm |
| Masa | 917g |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 72 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.48EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
GameMax SIGMA 540 BK CPU Air Cooler, 130 mm fan, 800-1600RPM, 4-Pin PWM, INTEL/AMD, 200W TDP
ARCTIC Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB Black vodeno hlađenje (ACFRE00184A)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana