Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 107° horizontalni,56° vertikalni Osvetljenje: 0 Lux sa IR on,0.002Lux/F1.6,30IRE Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm~3.6mm Fokusni koeficijent: F1.6 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),960 x 480 (960H),960 x 576 (960H) Frame rate: 25/30fps Audio - Mikrofon: Ugrađen Dodatne funkcije - Snimanje: 3DNR Fizičke karakteristike - Dimenzije: 109.9mm x 88.1mm Masa: 0.28kg Boja: Bela Napomena: IP67 sertifikovano vodootporno kućište Tip kućišta: Dome Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 64.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
51.44 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | HDCVI |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 56° vertikalni, 107° horizontalni |
| Osvetljenje | 0 Lux sa IR on, 0.002Lux/F1.6, 30IRE |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 960 x 576 (960H), 960 x 480 (960H) |
| Frame rate | 25/30fps |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | 3DNR |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 109.9mm x 88.1mm |
| Masa | 0.28kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Dome |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.68EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
IPC-HFW1239TL1-A-IL 2MP Smart Dual Illuminators Bullet Camera
DAHUA IPC-T1E20-A-0280B 2MP IR Turret IP kamera
IPC-HDBW1230E-0280B-S5 2MP IR Dome Network Camera
Xiaomi Smart Camera C700 pruža vrhunsku sigurnost s 4K UHD prikazom, naprednim noćnim vidom i AI detekcijom pokreta. S novom generacijom HDR-a, kamera...
HAC-HFW1231TLM-I6-A-0360B 2MP Starlight HDCVI IR Bullet Camera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana