Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 5 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 111° horizontalni,58° vertikalni Osvetljenje: 0.01 Lux/F1.6 Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm~3.6mm Fokusni koeficijent: F1.6 Snimanje videa - Rezolucija videa: 2.880 x 1.620 (5M) Frame rate: 25fps@5M Fizičke karakteristike - Dimenzije: Φ97.1mm x 93mm Masa: 0.17kg Boja: Bela Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 80.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
63.98 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | HDCVI |
| Rezolucija senzora | 5 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 58° vertikalni, 111° horizontalni |
| Osvetljenje | 0.01 Lux/F1.6 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 2.880 x 1.620 (5M) |
| Frame rate | 25fps@5M |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Φ97.1mm x 93mm |
| Masa | 0.17kg |
| Boja | Bela |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.09EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
TP-LINK Tapo C212 Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera, 2K, 3MP, Person Detection, Motion Tracking
IPC-HFW2541S-S-0280B-S2 5MP IR Fixed-focal Bullet WizSense Network kamera
TP-Link VIGI C330I-4mm bullet Omada cloud IP kamera 3-megapix (2304x1296) H.265+ outdoor IP67, dan-noc smart IR LED 50m, ONVIF, AI smart detect, mikro
ANPR kamera 4 Mpx, WDR 140dB, motorizovani objektiv 2.7-12 mm, MicroSD slot, max. 256GB, IR domet 12 m, IP67, IK10. Idealna udaljenost za ANPR nadzor...
IPC-HDW1439V-A-IL-0280B 4MP Entry Smart Dual Light Fixed-focal Eyeball Network Camera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana