Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Kapacitet: 18000BTU, Maksimalna snaga hladjenja: 6.2 kW, Maksimalna snaga grijanja: 6.2 kW
Maloprodajna cijena: 753.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
603.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko INVERTER klima 18-ica
| Kapacitet: | 18000 BTU |
| *P Dizajn hladjenja: | 5.1 kW |
| *P Dizajn grijanja: | 4 kW |
| Maksimalna snaga hladjenja: | 6.2 kW |
| Maksimalna snaga grijanja: | 6.2 kW |
| Minimalni kapacitet hladjenja: | 1.8 kW |
| Minimalni kapacitet grijanja: | 1.8kW |
| Jet Cool/Jet Heat: Brzo hladjenje i grijanje | Da |
| Automatsko ponovno pokretanje: | Da |
| Odvlaživanje: | Da |
| Automatska kontrola temperature: | Da |
| Stanje mirovanja: | Da |
| Tajmer: | Da, 24h |
| Odmrzavanje/Defrosting: | Da |
| Broj brzina ventilatora: | 5 |
| Automatsko podešavanje smjera vazduha: | Da |
| Volumen protoka vazduha: | 750m³/h |
| Uklanjanje vlage: | 1.8L/h |
| SCOP: | 4 |
| Klimatska klasa: | T1 |
| Opseg radne temperature spoljašnje jedinice hlađenje: | -15 ~ 50°C |
| Opseg radne temperature spoljašnje jedinice grijanje: | -15 ~ 30°C |
| Energetska efikasnost hlađenja: | A++ |
| Energetska efikasnost grijanja: | A+ |
| Rashladni stsem: | R32 |
| Dimenzije unutrašnje jedinice: | 25.1x99.4x31.9cm |
| Težina unutrašnje jedinice: | 16.5 kg |
| Bučnost unutrašnje jedinice: | 28/58 dBA |
| Dimenzije spoljšnje jedinice: | 55,4x80x33.3 cm |
| Težina spoljašnje jedinice: | 37 kg |
| Bučnost spoljašnje jedinice: | 57/64 dBA |
Plaćanje na rate
Rata već od: 19.71EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung Parapetna Mono Split Inverter Klima AC026RXADKGEU/AC026RNJDKGEU (2.6/3.5 kW)
Nominalni kapacitet hlađenja (kW): 5.28, Energetska klasa hlađenja: A++, SEER koeficijent: 7.0, Područje rada prilikom hlađenja: -15 °C ≤ T ≤ 50 °C...
Ozon inverterski klima uređaj S/U12AWNBM75, 12K BTU, Wifi
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana