Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Vrsta ploče za kuvanje: Kombinovana, Način upravljanja: Rotirajući taster, Širina: 58 cm
Maloprodajna cijena: 176.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
141.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko kombinovana ploča b100
| Tip ploče: | Poluplinska |
| Tip kontrole: | Prekidači |
| Boja: | Inox |
| Inox ram: | Ne |
| Tip paljenja: | Integrisano elektronsko paljenje |
| Zone za kuvanje: | 4 |
| Nivoi toplote: | 0-6 |
| Booster funkcija: | Ne |
| Stop funkcija: | Ne |
| Automatsko isključenje el.gorionika: | Ne |
| Zaštita od pregrijavanja el.gorionika: | Da |
| Vrsta držača za šerpe: | Liveno gvožđe |
| Održavanje toplote: | Ne |
| Indikator preostale toplote: | Ne |
| Bezbjednosni uređaj za zatvaranje gasa: | Da |
| Brzo zagrijavanje: | Da |
| Indikator preostale toplote: | Ne |
| Dizne koje se moraju promijeniti: | Da |
| 1. Ringla prednja lijeva (plin): | 18-22 cm - 2.9 kW |
| 2. Ringla zadnja lijeva električana: | 14-12 cm - 1000 W |
| 3. Ringla prednja desna (plin): | 12-18 cm - 1.0 kw |
| 4. Ringla zadnja desna (plin): | 14-20 cm - 2.0 kw |
| Ukupna snaga gasa: | 5900 W |
| Ukupna električna snaga: | 1000 W |
| Osigurač: | min.6A |
| Vrsta gasa/pritisak: | LPG G 30/28-30 mbar |
| Kategorija plinskog proizvoda: | II2H3B/P/II 2H3+ |
| Tip kabla/poprečni presjek: | min. H05V2V2 3x0.75 mm2 |
| Dužine kabla: | max. 2 m |
| Spoljne dimenzije: | 8.4 x 58 x 51 cm |
| Ugradne dimenzije: | 56 x 49 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.61EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung C61R2AAST/BOL ugradna ploča 2 brze i 2 jednostruke zone, touch, Indikator toplote, inox ram
Vrsta ploče za kuvanje: Staklokeramička, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 60 cm
Vrsta ploče za kuvanje: Staklokeramička, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 58 cm
Vrsta ploče za kuvanje: Staklokeramička, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 60 cm
Vrsta ploče za kuvanje: Indukcijska, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 28.8 cm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana