Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 1523.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1219.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Beko Indukciona ploča 60 cm
| Tip ploče: | Električna |
| Tip kontrole: | Touch |
| Boja: | Crna |
| Inox ram: | Ne |
| Aspirator ugradjen u ploči: | Da |
| Zone za kuvanje: | 4+1Flex zona |
| Nivoi toplote: | 0-9 |
| Booster funkcija: | Da |
| Stop funkcija: | Da |
| Automatsko isključenje: | Da |
| Zaštita od pregrijavanja: | Da |
| Održavanje toplote: | Da |
| Indikator preostale toplote: | Da |
| Cleaning lock: | Ne |
| Child Lock: | Da |
| Tajmer: | Da |
| Indy flex: | Da |
| Auto cook: | Da |
| Zaključavanje komandi: | Da |
| Detekcija posuđa-indukcija: | Da |
| Eco mode: | Ne |
| Prednja lijeva zona: | 180mmx210mm-2200/3100W Max/Boost |
| Prednja desna zona: | 180mmx210mm-2200/3100W Max/Boost |
| Zadnja lijeva zona: | 180mmx210mm-2200/3100W Max/Boost |
| Zadnja desna zona: | 180mmx210mm-2200/3100W Max/Boost |
| Kontrola: | 4 nivoa |
| Snaga usisavanja: | 520m³/h |
| Automatska ventilacija: | Da |
| Bučnost: | 69dBA |
| Ukupna potrošnja energije: | 7400W |
| Osigurač: | 1N 220-240/2N 380-415V ˜50/60Hz |
| Tip kabla/poprečni presjek: | min. H05V2V2-F 4 x 2.5 mm² |
| Spoljne dimenzije VxŠxD: | 223,5x600x520mm |
| Ugradne dimenzije ŠxD: | 560 (+2)mm/490 (+2)mm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 39.84EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Vrsta ploče za kuvanje: Staklokeramička, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 30 cm
Samsung C61R2AAST/BOL ugradna ploča 2 brze i 2 jednostruke zone, touch, Indikator toplote, inox ram
Vrsta ploče za kuvanje: Staklokeramička, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 59 cm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana