Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Vrsta ploče za kuvanje: Plinska, Način upravljanja: Rotirajući taster, Širina: 28.8 cm
Maloprodajna cijena: 229.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
183.50 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Beko plinska domino ploča.
| Tip ploče: | Plinksa |
| Tip kontrole: | Prekidači |
| Boja: | Crna |
| Inox ram: | Da |
| Zone za kuvanje: | 2 |
| Nivoi toplote: | 0-6 |
| Booster funkcija: | Ne |
| Stop funkcija: | Ne |
| Automatsko isključenje: | Ne |
| Zaštita od pregrijavanja: | Ne |
| Bezbijednosni uređaj za zatvaranje gasa: | Da |
| Vrsta držača za šerpu: | Emajl |
| Održavanje toplote: | Da |
| Indikator preostale toplote: | Ne |
| Brzo zagrijavanje: | Ne |
| 1. Ringla naprijed: | 12-18 cm - 1000 W |
| 2. Ringla nazad: | 22-24 cm - 2900 W |
| Ukupna potrošnja energije: | 3900 W |
| Osigurač: | - |
| Vrsta gasa/pritisak: | NG G 20/20 mbar |
| Kategorija plinskog proizvoda: | II2H3B/P/II 2H3+/ I 2H |
| Tip kabla/poprečni presjek: | min. H05V2V2-F 3 x 0.75 mm² |
| Dužina kabla: | max. 2 m |
| Spoljne dimenzije: | 7.5 x 28.8 x 51.0 cm |
| Ugradne dimenzije: | 26.8 x 49 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.00EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Vrsta ploče za kuvanje: Indukcijska, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 59 cm
Vrsta ploče za kuvanje: Staklokeramička, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 30 cm
Vrsta ploče za kuvanje: Staklokeramička, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 58 cm
Vrsta ploče za kuvanje: Staklokeramička, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 59 cm
Vrsta ploče za kuvanje: Indukcijska, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 59 cm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana