Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Vrsta ploče za kuvanje: Kombinovana, Način upravljanja: Rotirajući taster, Širina: 60 cm
Maloprodajna cijena: 355.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 71.10EUR
284.70
EUR
355.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Beko električna kombinovana ploča.
| Tip ploče: | Poluplinska |
| Tip kontrole: | Prekidači |
| Boja: | Crna |
| Inox ram: | Ne |
| Zone za kuvanje: | 4 |
| Nivoi toplote: | 0-6 |
| Booster funkcija: | Ne |
| Stop funkcija: | Ne |
| Automatsko isključenje: | Ne |
| Zaštita od pregrijavanja: | Da |
| Vrsta držača za šerpe: | Liveno gvožđe |
| Održavanje toplote: | Ne |
| Indikator preostale toplote: | Da |
| Cleaning lock: | Ne |
| Tajmer i zvučni signal: | Ne |
| Indy flex: | Ne |
| Auto cook: | Ne |
| Zaključavanje komandi: | Ne |
| Detekcija posuđa-indukcija: | Ne |
| Eco mode: | Ne |
Vrsta plina / pritisak
1000 W prednji desni gorionik G 20/20 mbar - 72 / G 30/28-30 mbar - 50 / G 31/37 mbar - 50
1750 W uadnji desni gorionik G 20/20 mbar - 97 / G 30/28-30 mbar - 66 / G 31/37 mbar - 66
| 1. Ringla lijevo naprijed: | 18-20 cm - 1700 W |
| 2. Ringla lijevo nazad: | 14-16 cm - 1200 W |
| 3. Ringla desno naprijed (plin): | 1000 W |
| 4. Ringla zadnja desna (plin): | 1750 W |
| Ukupna potrošnja energije: | 2900 W |
| Osigurač: | min.16 A x 2/25 A |
| Tip kabla/poprečni presjek: | min. H05RR-F 3 x 1.5 mm² |
| Dužina kabla: | max. 2 m |
| Spoljne dimenzije: | 9.6 x 60 x 53.0 cm |
| Ugradne dimenzije: | 56 x 49 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.30EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Vrsta ploče za kuvanje: Indukcijska, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 30 cm
Vrsta ploče za kuvanje: Ringle, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 60 cm
Vrsta ploče za kuvanje: Staklokeramička, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 58 cm
Vrsta ploče za kuvanje: Staklokeramička, Način upravljanja: Senzorsko upravljanje, Širina: 30 cm
Vrsta ploče za kuvanje: Plinska, Način upravljanja: Rotirajući taster, Širina: 28.8 cm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana