Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Kondenzaciona, Kapacitet: 7 kg, Dubina proizvoda: 54cm, En. klasa: B
Maloprodajna cijena: 461.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
369.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko mašina za sušenje veša 7kg - Kondezaciona
| Tip kontrole: | Mehanički |
| Display: | Da |
| Tajmer: | Da |
| Tajmer mehanički: | Ne |
| Kapacitet mašine: | 7kg |
| Broj standardnih programa: | 15 |
| Boja: | Bijela |
| Tip mašine za sušenje: | Samostojeća |
| Način rada: | Kondenzaciona |
| Vrata: | XL |
| Zaključavanje programa: | Da |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Rezervoar za vodu | Da |
| Filteri: | Da |
| Kapacitet sušenja veša | 7 kg |
| Broj programa sušenja: | 15 |
| Indikator toka sušenja: | Da |
| Osvjetljenje: | Da |
| Zavisno od vrste tkanine, koristite sledeće glaven programe: | |
| 1. Pamuk suv za peglanje | 7kg/1000rpm/90′ |
| 2. Pamuk ECO | 7kg/1000rpm/121' |
| 3. Pamuk spremno za nošenje | 7kg//1000rpm/126' |
| 4. Pamuk veoma suvo | 7kg//1000rpm/131' |
| 5. Sintetika suva za peglanje | 4kg//800rpm/35' |
| 6. Sintetika spremna za nošenje | 4kg/800rpm/48' |
| 7. Vremensko sušenje | 10-160' |
| 8. Freshen up - osvježavanje | 10' |
| 9. Express Super Short | 0.5kg/1200rpm/14' |
| 10. Osjetljivo | 2kg/600rpm/30' |
| 11. Hygiene+ baby protect+ | 5kg/800rpm/105' |
| 12. Mix dnevni program | 4kg/1000rpm/83' |
| 13. Sportska odjeća | 2kg/1000rpm/78' |
| 14. Džins | 4kg/1200rpm/80' |
| 15. Osjetljivo | 2kg/1200rpm/30' |
| Indikator - 1: | Rezervoara |
| Indikator - 2: | Filtera I |
| Indikator - 3: | Filtera II |
| Indikator - 4: | Nivoa sušenja |
| Funkcija - 1: | Zvučni signal |
| Funkcija - 2: | Tajmer |
| Funkcija - 3: | Odloženi start |
| Energetska klasa: | B |
| Bučnost prilikom rada: | 65 db |
| Godišnja potrošnja energije: | 504 kwh |
| Dimenzije: | 85 x 60 x 54 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 12.06EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Toplotna pumpa, Kapacitet: 9 kg, Širina proizvoda: 59.7 cm, Dubina proizvoda: 59.9cm, En. klasa: A++
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana