Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Toplotna pumpa, Kapacitet: 9 kg, Širina proizvoda: 59.7 cm, Dubina proizvoda: 59.9cm, En. klasa: A++
Maloprodajna cijena: 680.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
544.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Tehnologija sušenja | Toplotna pumpa |
| Senzor za sušenje | OptiSense® |
| Visina | 84.6 cm |
| Širina | 59.7 cm |
| Dubina | 59.9 cm |
| Vrsta displeja | Digitalni displej |
| Odlaganje starta | Fleksibilno odlaganje starta (0 h - 24 h) |
| Boja | Bela |
| Product Series | b300 |
| Nivo buke | 65 dBA |
Programi
| Broj programa | 15 |
| Program 1 | Cottons |
| Program 2 | Eco program za sušenje pamuka |
| Program 3 | Synthetics |
| Program 4 | Program za mešani veš |
| Program 5 | Program za peškire |
| Program 6 | GentleCare™ program |
| Program 7 | Program za jednodnevni veš |
| Program 8 | Program police za sušenje / Sušenje sa podešenim tajmerom |
| Program 9 | Program za farmerke |
| Program 10 | Program za zimsku/sportsku odeću |
| Program 11 | Program za jorgane/jakne |
| Program 12 | Program za košulje 30 min |
| Program 13 | Ekspres super kratak program 14 min |
| Program 14 | Hygienic Drying |
| Program 15 | Hygienic Refresh |
Funkcije
| Funkcija 1 | Nivo suvoće veša |
| Funkcija 2 | Drum Light |
Tehnologije
| Fuzioni filter | Da |
Dizajn
| AquaWave® | Da |
| Lokacija rezervoara za vodu | Gore |
| Osvetljenje u bubnju | DC LED |
| Vrsta vrata | Transparent -irreversible-w cover |
| Materijal unutrašnjeg bubnja | Nerđajući čelik |
| Direktan odvod | Da |
Performanse i potrošnja
| Godišnja potrošnja električne energije | 258.6 kWh |
| Voltage | 230 - 240 V |
| Frekvencija | 50 Hz |
| Suprotni pokreti bubnja | Da |
Dimenzije i težina
| Težina | 41 kg |
| Visina ambalaže | 88.5 cm |
| Širina ambalaže | 65 cm |
| Dubina ambalaže | 63 cm |
| Težina upakovanog uređaja | 42 kg |
Bezbednost
| Dečija sigurnosna zaštita | Da |
| Indikator dečije sigurnosne zaštite | Da |
| Indikator punog rezervoara za vodu | Da |
| Indikator za čišćenje filtera | Da |
| Indikator za čišćenje kondenzatora | Da |
| Zvučni signal na kraju ciklusa | Da |
Plaćanje na rate
Rata već od: 17.78EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Toplotna pumpa, Kapacitet: 9 kg, Dubina proizvoda: 64cm, En. klasa: A+++
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana