Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Kondenzaciono, En. klasa: B; Kapacitet: 8kg; 85 x 60 x 55.5 cm
Maloprodajna cijena: 616.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
493.20 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko mašina za sušenje veša 8kg
| Tip kontrole: | Programator |
| Display: | Da |
| Tajmer: | Da |
| Kapacitet mašine: | 8 kg |
| Broj standardnih programa: | 15 |
| Boja: | Bijela |
| WoolMark®: | WoolMark® Handwash Safe Care sertifikat za program za sušenje i pranje vune. |
| Freshen Up: | Program koji omogućava provjetravanje garderobe 10 minuta bez vrućeg vazduha. |
| Senzori: | Kako bi spriječili prekomjerno sušenje, naši programi za sušenje senzora identifikuju nivo vlage u bubnjem i automatski zaustavljaju ciklus kada se postigne optimalni nivo sušenja. |
| Sportski program: | Možete da osušite sportsku odjeću koja je pogodna za sušenje na ovom programu. |
| Brzo Sušenje (‘15): | Ovaj program suši dvia odjevna predmeta za 15min. |
| Tip mašine za sušenje: | Samostojeća |
| Način rada: | Kondezaciona |
| Vrata: | XL |
| Zaključavanje programa: | Da |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Rezervoar za vodu: | Da |
| Filteri: | Da |
| Kapacitet sušenja veša: | 8 kg |
| Broj programa sušenja veša: | 15 |
| Indikator toka programa: | Da |
| Zavisno od vrste tkanine, koristite sledeće glavne programe: | |
| 1. Pamuk | 8 kg - 1000 rpm - 150' |
| 2. Pamuk Eko | 8 kg - 1000 rpm - 142' |
| 3. Sintetika | 4 kg - 800 rpm - 55' |
| 4. Mix | 4 kg - 1000 rpm - 83' |
| 5. Peškiri | 5 kg - 1000 rpm - 110' |
| 6. Osjetljivo | 2 kg - 1200 rpm - 35' |
| 7. Sportska odjeća | 4 kg - 1000 rpm - 92' |
| 8. Osvježavanje (program provjetravanja) | - kg - ________- 10' |
| 9. Higijenski program (Baby Protect+) | 5 kg - 800 rpm - 105' |
| 10. Express program | 0.5 kg - 1200 rpm - 15' |
| 11. Košulje | 1.5 kg - 1200 rpm - 35' |
| 12. Dnevni program | 4 kg - 1000 rpm - 83' |
| 13. Odjeća za spoljašnje uslove | 2 kg - 1000 rpm - 60' |
| 14. Džins | 4 kg - 1200 rpm - 80' |
| 15. Vremenski program | - kg ___________10- 160' |
* Vrijeme koje se prikazuje na ekranu pokazuje preostalo vrijeme završetka rada programa i mijenja se u skladu s nivoom vlažnosti veša i modelu sušilice.
| Pomoćna funkcija - 1: | Simbol nivoa sušenja |
| Pomoćna funkcija - 2: | Dugme za izbor sprečavanja gužvanja |
| Pomoćna funkcija - 3: | Dugme za zvučno upozorenje i zaključavanje zbog djece |
| Pomoćna funkcija - 4: | Dugme za izbor niske temperature |
| Pomoćna funkcija - 5: | Dugme za izbor vremena programa |
| Pomoćna funkcija - 6: | Dugme za izbor vremena završetka programa |
| Pomoćna funkcija - 7: | Dugme za osvjetljenje bubnja |
| Pomoćna funkcija - 8: | Dugme za pokretanje/pripravnost |
| Pomoćna funkcija - 9: | Dugme za uključivanje/isključivanje/biranje programa |
|
- Ne treba se sušiti neoprani veš,roba zamazana od ulja,acetona,alkohola,motornog ulja,ostra njivačem mrlja,ovu robu treba prvo dobro oprati |
|
Dubina mašine za sušenje veša 54 cm odgovara dimenziji za pranje veša |
| Energetska klasa: | B |
| Godišnja potrošnja energije: | 561 kwh |
| Bučnost prilikom pranja/centrifuge: | 65 dBa |
| Dimenzije: | 85 x 60 x 55.5 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 16.12EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Toplotna pumpa, Kapacitet: 10 kg, Dubina proizvoda: 56cm, En. klasa: A++
Energetski razred : C, Kapacitet sušenja : 10 kg, Toplotna pumpa, Širina proizvoda : 595 mm, Visina proizvoda : 845 mm
Toplotna pumpa, Kapacitet: 8 kg, Dubina proizvoda: 50cm, Energetska klasa: A++
Toplotna pumpa, Kapacitet: 10 kg, Dubina proizvoda: 64cm, En. klasa: A+++
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana