Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Toplotna pumpa, Kapacitet: 8 kg, Dubina proizvoda: 50cm, Energetska klasa: A++
Maloprodajna cijena: 587.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
470.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Tip kontrole: | Programator |
| Display: | Da |
| Tajmer: | Da |
| Kapacitet mašine: | 8 kg |
| Broj standardnih programa: | 15 |
| Boja: | Bijela |
| Tip mašine za sušenje: | Samostojeća |
| Način rada: | Toplotna Pumpa |
| Vrata: | XL |
| Zaključavanje programa: | Da |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Rezervoar za vodu: | Da |
| Filteri: | Da |
| Kapacitet sušenja veša: | 8 kg |
| Broj programa sušenja veša: | 15 |
| Indikator toka programa: | Da |
| Zavisno od vrste tkanine, koristite sledeće glaven programe: | |
| 1. Pamuk | 8kg/1000rpm/205' |
| 2. Pamuk ECO | 8kg/1000rpm/197'/139' |
| 3. Sintetika | 4kg/800rpm/70' |
| 4. Mix | 4kg/1000rpm/125' |
| 5. Peškiri: | 5kg/1000rpm/170' |
| 6. Odjeća za spoljašnje uslove/sport: | 2kg/1000rpm/130' |
| 7. FreshenUp (osvježavanje): | 10-160' bez cirkulacije vrućeg vazduha |
| 8. Vremenski program: | 10do160' sušenje na niskoj temperaturi |
| 9. Daily Express | 0,5kg/1200rpm/30' |
| 10. Hygienic Drying | 5kg/800rpm/185' |
| 11. Program za košulje | 1,5kg/1200/50' |
| 12. Džins | 4kg/1200rpm/130' |
| 13. Down Wear odjeća od perja | 800rpm/119' |
| 14. Posteljina: | 2kg/1000rpm/121' |
| 15. Gentle Care | 2kg/1200rpm/45' |
| Pomoćna funkcija - 1: | Simbol nivoa sušenja/Anti creasing |
| Pomoćna funkcija - 3: | Zvučni signal |
| Pomoćna funkcija - 4: | Sušenje na niskoj temperaturi |
| Pomoćna funkcija - 5: | Vrijeme sušenja/Alarm |
| Pomoćna funkcija - 6: | Odloženi start |
| Energetska klasa: | A++ |
| Godišnja potrošnja energije: | 236 kwh |
| Bučnost prilikom pranja/centrifuge: | 64 dBa |
| Dimenzije: | 85 x 60 x 50 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 15.37EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Toplotna pumpa, Kapacitet: 7 kg, Dubina proizvoda: 54,5cm, En. klasa: A++
Toplotna pumpa, Kapacitet: 9 kg, Dubina proizvoda: 61.3cm, En. klasa: A+++
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana