Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Dispenzer za vodu BSS 4600 TT
Maloprodajna cijena: 240.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 48.00EUR
192.00
EUR
240.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Beko dispenzer za vodu sa novim dizajnom skrivenog galona vode.
| Tip kontrole: | Dugmići |
| Display: | Ne |
| Boja: | Siva |
| Rezervoar hladne vode: | 3.6 lit. |
| Temperatura hladne vode: | 5 - 10°C |
| Kapacitet hlađenja vode: | 2.5 lit./h |
| Rezervoar vruće vode: | 1.1 lit. |
| Temperatura vruće vode: | 80 - 90°C |
| Kapacitet grijanja vode: | 4 lit./h |
| Slavina za temperaturu vode okruženja: | Da |
| Snaga hlađenja: | 100 W |
| Snaga grijanja: | 420 W |
| Dimenzije: | 100 x 31 x 36 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.27EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
BBT4600 TT Držač za čaše koji odgovara modelu BSS 4600 TT Dimnezija visine: 36cm
Hlađenje: 2L/h, Grijanje vode: 5L/h, Hladna voda: 8-12℃, Topla voda: 85-95℃
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana